Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MAN Tgs met kenteken 15-BFK-5 is afkomstig uit het bouwjaar 2014. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 400 pk. Dit model beschikt over een 10518 cc motor met 6 cilinders. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 8.363 kg. Dit voertuig moet over 959 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 12 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 10518 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 400 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal wielen | 6 |
| Rijklaar gewicht | 13000 kg |
| Technische max. massa voertuig | 27000 kg |
| Lengte | 6,84 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Wielbasis | 4,15 m |
| Eerste registratie | 2014-12-22 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2014-12-22 |
| APK vervaldatum | 2023-10-08 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MAN Tgs opleggertrekker
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
MAN Tgs
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 964 |
| Periode | 2014-12-22 - 2014-12-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 2 | 0 |