Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.040,-
Nee
2005
2026-04-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Idea met kenteken 14-RP-HR is afkomstig uit het bouwjaar 2005. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 95 pk. Dit model beschikt over een 1368 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.6 liter per 100 km. Dankzij 1.230 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 26 dagen in bezit. De APK is geldig tot 02-04-2027. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1335 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1655 kg |
| Lengte | 3,93 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,70 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-06-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-06-28 |
| APK vervaldatum | 2027-04-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat Idea MPV
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 2.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.799 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Idea
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
27 dagenHuidige eigenaar
1 maand2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 2.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 123.571 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 977 |
| Periode | 2003-11-24 - 2007-08-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1247 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 68 | 0 | € 3.779,- | |
| 2003 | 68 | 0 | € 3.779,- | |
| 2004 | 862 | 11 | € 3.757,- | |
| 2004 | 862 | 11 | € 3.757,- | |
| 2005 | 278 | 1 | € 4.107,- | |
| 2005 | 278 | 1 | € 4.107,- | |
| 2006 | 29 | 0 | € 4.194,- | |
| 2006 | 29 | 0 | € 4.194,- | |
| 2007 | 10 | 3 | € 3.291,- | |
| 2007 | 10 | 3 | € 3.291,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 38-NL-XN | 2026-05-14 | |||
| 49-NZ-ZG | 2026-05-20 | |||
| 33-PD-HK | 2026-05-18 | |||
| 68-PD-LG | 2026-05-12 | |||
| 39-PF-TJ | 2026-05-05 | |||
| 83-PL-VT | 2026-05-01 | |||
| 37-PR-JD | 2026-05-05 | |||
| 57-PB-DB | 2026-04-28 | |||
| 04-RT-LK | 2026-04-21 | |||
| 56-SF-VZ | 2026-04-21 | |||
| 65-RX-JT | 2026-04-15 | |||
| 77-PD-NL | 2026-04-08 | |||
| 20-PH-GZ | 2026-05-11 | |||
| 45-NL-XN | 2026-04-04 | |||
| 66-RK-DS | 2026-03-13 | |||
| 88-PJ-JX | 2026-03-13 | |||
| 09-NZ-DH | 2026-03-07 | |||
| 16-SH-ZS | 2026-03-01 | |||
| 89-PJ-HL | 2026-02-25 | |||
| 02-NX-LP | 2026-02-25 | |||
| 58-RK-GX | 2022-05-15 | |||
| 05-RT-LK | 2021-05-07 | |||
| 60PGTT | 2021-07-08 | |||
| 09-PF-VT | 2025-10-06 | |||
| 47-RF-VL | 2024-11-05 | |||
| 55-PB-DB | 2025-07-05 | |||
| 64-NT-TB | 2023-07-28 | |||
| 88-RJ-DG | 2024-10-26 | |||
| 70-RV-XB | 2021-11-24 | |||
| 67-NX-GL | 2022-07-20 |