Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Matrix met kenteken 14-LG-ZJ is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 122 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1795 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.5 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.358 kg. De volgende APK-keuring staat gepland voor 25-01-2025. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1795 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1438 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1820 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,69 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Eerste registratie | 2003-03-18 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2003-03-18 |
| APK vervaldatum | 2025-01-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Matrix stationwagen
|
Nu te koop
3 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Matrix
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
15 dagenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 12 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1302 |
| Periode | 2001-07-28 - 2004-05-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 203 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 18 | 0 | € 4.291,- | |
| 2001 | 39 | 0 | € 3.936,- | |
| 2001 | 39 | 0 | € 3.936,- | |
| 2002 | 104 | 0 | € 4.419,- | |
| 2002 | 83 | 0 | € 4.041,- | |
| 2002 | 83 | 0 | € 4.041,- | |
| 2003 | 75 | 0 | € 4.522,- | |
| 2003 | 68 | 0 | € 4.118,- | |
| 2003 | 68 | 0 | € 4.118,- | |
| 2004 | 13 | 0 | € 4.229,- | |
| 2004 | 13 | 0 | € 4.229,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 91-JL-KT | 2026-05-09 | |||
| 26-LG-TD | 2026-04-09 | |||
| 65-JS-TT | 2026-03-16 | |||
| 03-LR-TK | 2021-06-12 | |||
| 97-LG-ZG | 2025-11-04 | |||
| 68-LK-XT | 2026-01-24 | |||
| 70-HJ-LJ | 2023-11-23 | |||
| 37-LG-TB | 2020-09-03 | |||
| 40NVTK | 2021-01-08 | |||
| 63LDSV | 2020-09-17 | |||
| 41LFGX | 2021-01-16 | |||
| 65-LG-TB | 2022-09-17 | |||
| 38-LD-ZV | 2025-07-15 | |||
| 21-NB-VV | 2025-08-18 | |||
| 80-LG-ZN | 2025-05-08 | |||
| 65-JR-VF | 2025-03-22 | |||
| 81LKPB | 2020-11-02 | |||
| 36-LB-VF | 2021-08-05 | |||
| 42JHKK | 2020-12-25 | |||
| 99-HK-ZD | 2023-08-28 | |||
| 75-NS-DB | 2025-10-16 | |||
| 95-JV-KJ | 2025-07-26 | |||
| 33JHKK | 2020-09-21 | |||
| 37JNTB | 2021-03-25 | |||
| 73-JN-LG | 2020-07-13 | |||
| 93LGNT | 2020-09-14 | |||
| 86NLVV | 2020-11-30 | |||
| 82-JD-TX | 2025-02-24 | |||
| 20NGDJ | 2020-06-13 | |||
| 12-LB-VF | 2021-07-09 |