Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 12.960,-
Nee
2002
2026-05-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 14-HX-LS is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 200 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2435 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 11.3 liter per 100 km. Dankzij 1.760 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 24 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 15-05-2026. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 200 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 11.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1760 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2220 kg |
| Lengte | 4,73 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-01-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-01-04 |
| APK vervaldatum | 2026-05-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 2.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.249 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
24 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 2.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 331.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 35 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 917 |
| Periode | 2000-05-31 - 2008-07-16 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1896 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 430 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 23% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 244 | 70 | € 13.255,- | |
| 2000 | 98 | 32 | € 11.660,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 14.672,- | |
| 2001 | 983 | 216 | € 14.037,- | |
| 2001 | 326 | 88 | € 12.229,- | |
| 2001 | 326 | 88 | € 12.229,- | |
| 2002 | 647 | 139 | € 13.719,- | |
| 2002 | 227 | 43 | € 48.895,- | € 11.904,- |
| 2002 | 227 | 43 | € 48.895,- | € 11.904,- |
| 2003 | 20 | 4 | € 13.651,- | |
| 2003 | 8 | 3 | € 11.728,- | |
| 2003 | 8 | 3 | € 11.728,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 61.230,- | € 2.699,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 77-GX-JT | |||
| 22-JV-JZ | |||
| 09-NX-VG | |||
| 62-JG-DV | |||
| 57-RV-GL | |||
| 36-GS-BG | |||
| 93-HR-XG | |||
| 65-GS-VN | |||
| 51-JT-XR | |||
| 53-GP-XH | |||
| 59-LP-BD | |||
| 79-SV-DR | |||
| 45-LVL-4 | |||
| 59-JK-RP | |||
| 62-TP-FH | |||
| 34-GF-HZ | |||
| 49-GNG-1 | |||
| 74-JB-GV | |||
| 94-HR-XG | |||
| 33-HSF-4 | |||
| 76-RF-HH | |||
| 22-NF-DR | |||
| 11-JR-PG | |||
| 6-XRX-43 | |||
| 97-JG-HJ | |||
| 69-HJ-BG | |||
| 87-GN-NJ | |||
| 03-JK-KV | |||
| 05-KBH-5 | |||
| 14-HP-SV |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| NV-796-J | 2026-05-12 | |||
| 31-PJ-KX | 2026-05-20 | |||
| 89-HP-HZ | 2026-05-07 | |||
| 79-JN-XK | 2026-05-27 | |||
| 47-HF-RN | 2026-05-21 | |||
| 43-TP-GX | 2026-05-10 | |||
| 73-NFK-5 | 2026-05-24 | |||
| 03-GK-GX | 2026-05-24 | |||
| 47-GL-DF | 2026-05-27 | |||
| 97-HX-PL | 2026-05-26 | |||
| 23-GX-SV | 2026-05-19 | |||
| 80-HG-SX | 2026-05-26 | |||
| 47-JV-PD | 2026-05-15 | |||
| 37-HH-FF | 2026-05-17 | |||
| 37-JD-FP | 2026-05-16 | |||
| 47-GR-LG | 2026-05-20 | |||
| 32-JN-DF | 2026-05-19 | |||
| 17-GV-XT | 2026-05-23 | |||
| PB-883-R | 2026-05-16 | |||
| 08-GP-VG | 2026-05-13 | |||
| 73-JN-XK | 2026-05-12 | |||
| 02-GX-GZ | 2026-05-16 | |||
| 61-JH-JV | 2026-05-08 | |||
| 58-GZ-ZB | 2026-05-06 | |||
| 83-GXS-8 | 2026-05-04 | |||
| 18-HH-HB | 2026-05-01 | |||
| 88-HF-HF | 2026-05-24 | |||
| 97-JJ-SK | 2026-05-16 | |||
| KJ-327-J | 2026-05-15 | |||
| 61-RR-VV | 2026-05-08 |