Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Focus met kenteken 14-HDV-2 is afkomstig uit het bouwjaar 2008. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 116 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1596 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.4 l/100 km. Met 1.279 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De volgende APK-keuring staat gepland voor 19-06-2024. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1596 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.1 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1279 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1825 kg |
| Lengte | 4,59 m |
| Breedte | 1,84 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Eerste registratie | 2008-10-30 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2008-10-30 |
| APK vervaldatum | 2024-06-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Focus stationwagen
|
Nu te koop
12 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Ford Focus
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
9 dagenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 956 |
| Periode | 2005-02-24 - 2008-10-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 922 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 83 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 208 | 36 | € 23.970,- | € 5.583,- |
| 2005 | 208 | 36 | € 23.970,- | € 5.583,- |
| 2006 | 505 | 42 | € 24.000,- | € 5.086,- |
| 2006 | 505 | 42 | € 24.000,- | € 5.086,- |
| 2007 | 204 | 4 | € 5.055,- | |
| 2007 | 204 | 4 | € 5.055,- | |
| 2008 | 5 | 1 | € 4.631,- | |
| 2008 | 5 | 1 | € 4.631,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 82-TR-JS | 2026-05-20 | |||
| 22-TX-KB | 2026-05-10 | |||
| 83-TH-PG | 2026-05-07 | |||
| 24-SX-ZK | 2026-05-09 | |||
| 54-RN-JX | 2026-04-28 | |||
| 49-XS-JZ | 2026-05-01 | |||
| 86-ST-SK | 2026-04-30 | |||
| 53-SH-SX | 2026-04-30 | |||
| 09-RX-VJ | 2026-04-24 | |||
| ZR-698-K | 2026-04-07 | |||
| 80-SG-GX | 2026-03-30 | |||
| 74-TR-NZ | 2026-04-02 | |||
| 04-TG-BF | 2026-03-27 | |||
| 51-SL-DN | 2026-03-23 | |||
| NS-410-X | 2026-03-27 | |||
| 13-TH-GD | 2026-04-14 | |||
| 80-SH-VB | 2026-04-07 | |||
| 67-TG-HV | 2026-03-12 | |||
| 28-SG-VN | 2026-03-05 | |||
| 74-RV-GS | 2026-03-19 | |||
| 83-TX-RD | 2026-02-26 | |||
| 84TZVB | 2021-02-09 | |||
| 56-TR-TN | 2023-06-12 | |||
| 64-XH-DF | 2024-03-07 | |||
| 35-XF-PB | 2022-03-23 | |||
| 09-SV-JR | 2023-10-10 | |||
| 79-TJ-GJ | 2022-11-26 | |||
| 15-SJ-SF | 2022-12-17 | |||
| 45-TF-VF | 2024-04-22 | |||
| 61-TF-TF | 2023-06-08 |