Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Nee
2014
2026-05-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze DAF Xf 440 Ft met kenteken 14-BDZ-7 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2014. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 435 pk. De cilinderinhoud bedraagt 10837 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Een fors gewicht van 7.587 kg geeft extra rijcomfort. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 06-08-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 16 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 10837 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 436 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 10000 kg |
| Technische max. massa voertuig | 20500 kg |
| Lengte | 10,16 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Wielbasis | 7,80 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2014-08-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 2014-08-06 |
| APK vervaldatum | 2026-08-06 |
| Gebruikt als taxi | nee |
DAF Xf 440 Ft opleggertrekker
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2014
€ 11.900 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 10.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
DAF Xf 440 Ft
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
15 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2014 | € 11.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2014 | 645.064 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1002 |
| Periode | 2014-03-12 - 2018-01-10 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1726 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 91 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 52 | 0 | ||
| 2013 | 52 | 0 | ||
| 2014 | 222 | 17 | ||
| 2014 | 26 | 1 | ||
| 2014 | 26 | 1 | ||
| 2015 | 497 | 15 | ||
| 2015 | 16 | 0 | ||
| 2015 | 16 | 0 | ||
| 2016 | 720 | 33 | ||
| 2016 | 18 | 0 | ||
| 2016 | 9 | 4 | ||
| 2017 | 286 | 26 | ||
| 2017 | 2 | 0 | ||
| 2017 | 2 | 0 | ||
| 2018 | 1 | 0 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 46-BJN-4 | 2026-05-21 | |||
| 73-BDZ-5 | 2026-05-11 | |||
| 33-BGN-6 | 2026-04-24 | |||
| 38-BHB-7 | 2026-04-24 | |||
| 63-BGH-9 | 2026-04-01 | |||
| 90-BFP-8 | 2026-03-16 | |||
| 63-BJJ-2 | 2025-07-25 | |||
| 52-BJR-1 | 2025-10-03 | |||
| 12-BGR-3 | 2024-07-30 | |||
| 31-BGH-2 | 2025-09-29 | |||
| 02-BGJ-7 | 2024-04-07 | |||
| 20-BGR-2 | 2024-07-30 | |||
| 65BGJ5 | 2021-04-08 | |||
| 41-BGK-6 | 2024-11-12 | |||
| 08-BGH-4 | 2024-04-04 | |||
| 16-BGZ-8 | 2024-04-08 | |||
| 72-BNJ-1 | 2024-09-19 | |||
| 25-BGS-2 | 2024-03-18 | |||
| 98-BGX-2 | 2025-09-16 | |||
| 22-BGX-1 | 2024-04-10 | |||
| 29-BHN-3 | 2025-09-17 | |||
| 48-BHX-7 | 2025-02-23 | |||
| 27-BGR-1 | 2024-12-12 | |||
| 27-BHS-1 | 2026-01-13 | |||
| 40-BFT-7 | 2024-06-18 | |||
| 42-BHX-4 | 2024-07-02 | |||
| 07-BGV-8 | 2024-12-01 | |||
| 65-BPL-5 | 2025-07-17 | |||
| 41-BHS-9 | 2024-12-06 | |||
| 34-BFB-3 | 2024-11-27 |