Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MAN Tgs met kenteken 14-BBN-7 is afkomstig uit het bouwjaar 2013. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 400 pk. Dit model beschikt over een 10518 cc motor met 6 cilinders. Dankzij 7.395 kg voelt deze auto krachtig en solide. De volgende APK-keuring staat gepland voor 13-04-2023.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 12 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 10518 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 400 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 12000 kg |
| Technische max. massa voertuig | 22000 kg |
| Lengte | 6,92 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,29 m |
| Wielbasis | 3,90 m |
| Eerste registratie | 2013-03-13 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2013-03-13 |
| APK vervaldatum | 2023-04-13 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MAN Tgs opleggertrekker
|
Recent te koop
4 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
MAN Tgs
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1253 |
| Periode | 2013-03-13 - 2014-12-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 12 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 107 | 0 | ||
| 2013 | 5 | 0 | ||
| 2013 | 107 | 0 | ||
| 2014 | 7 | 0 | ||
| 2014 | 1 | 1 |