Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.653,-
Nee
2007
2019-08-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Ibiza met kenteken 13-XV-HP is op kenteken gezet in 2007. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 105 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.9 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.169 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2019. De volgende APK-keuring staat gepland voor 01-08-2026. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 105 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1169 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1589 kg |
| Lengte | 3,95 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2019-08-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-11-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-11-09 |
| APK vervaldatum | 2026-08-01 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Ibiza hatchback
|
Nu te koop
12 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 1.999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.195 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Ibiza
Huidige eigenaar
6 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 1.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 228.293 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1092 |
| Periode | 2007-08-22 - 2009-10-16 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1202 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 13 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 166 | 1 | € 3.703,- | |
| 2007 | 166 | 1 | € 3.703,- | |
| 2008 | 971 | 12 | € 15.968,- | € 3.393,- |
| 2008 | 971 | 12 | € 15.968,- | € 3.393,- |
| 2009 | 65 | 0 | € 15.005,- | € 3.110,- |
| 2009 | 65 | 0 | € 15.005,- | € 3.110,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 91-GGF-4 | 2026-05-24 | |||
| 73-ZP-KS | 2026-05-17 | |||
| 47-GHD-7 | 2026-05-15 | |||
| 05-GGH-7 | 2026-05-12 | |||
| 13-HVS-8 | 2026-05-21 | |||
| 60-ZR-KV | 2026-05-22 | |||
| 89-ZK-RJ | 2026-05-08 | |||
| 34-ZP-ZX | 2026-05-13 | |||
| 60-ZK-JP | 2026-05-07 | |||
| 55-ZG-BX | 2026-05-15 | |||
| 09-XV-TV | 2026-05-07 | |||
| 64-ZK-RJ | 2026-04-24 | |||
| 12-GNG-6 | 2026-05-02 | |||
| 25-ZF-DP | 2026-04-18 | |||
| 12-HFF-6 | 2026-04-30 | |||
| 37-ZP-NH | 2026-04-19 | |||
| 65-ZG-KP | 2026-05-19 | |||
| 47-ZR-HP | 2026-05-10 | |||
| 13-GBF-2 | 2026-05-07 | |||
| 40-ZR-HP | 2026-05-16 | |||
| 14-ZB-VP | 2026-04-07 | |||
| 22-GJH-5 | 2026-04-28 | |||
| 37-XV-TT | 2026-04-08 | |||
| 46-ZD-TG | 2026-03-31 | |||
| 80-ZR-TG | 2026-04-04 | |||
| 83-XX-SP | 2026-03-29 | |||
| 71-HGV-3 | 2026-03-28 | |||
| 26-GRG-8 | 2026-04-13 | |||
| 50-GRG-8 | 2026-04-08 | |||
| 51-ZP-ZX | 2026-04-20 |