Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.562,-
Nee
2004
2026-05-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Modus met kenteken 13-PP-FV is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 98 pk. Dit model beschikt over een 1390 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.7 liter per 100 km. Dankzij 1.235 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 27 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 14-07-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 98 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1310 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1650 kg |
| Lengte | 3,79 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,59 m |
| Wielbasis | 2,48 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-09-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-09-24 |
| APK vervaldatum | 2026-07-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Modus MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Modus
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
24 dagenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
9 maandenHuidige eigenaar
27 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 159.016 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 14 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1061 |
| Periode | 2004-08-20 - 2006-12-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2200 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 76 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 389 | 3 | € 3.620,- | |
| 2004 | 389 | 3 | € 3.620,- | |
| 2005 | 1692 | 72 | € 3.875,- | |
| 2005 | 1692 | 72 | € 3.875,- | |
| 2006 | 119 | 1 | € 4.040,- | |
| 2006 | 119 | 1 | € 4.040,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 07-RR-ZR | |||
| 11-RL-XD | |||
| 51-RP-DJ | |||
| 31-RR-RT | |||
| 12-PT-ZZ | |||
| 14-PT-ZZ | |||
| 72-RS-HN | |||
| 80-PV-GH | |||
| 13-RV-RP | |||
| 89-PS-XR | |||
| 44-PZ-KK | |||
| 51-SB-RZ | |||
| 75-RB-GH | |||
| 91-RB-PF | |||
| 88-RZ-FJ | |||
| 66-RS-VZ | |||
| 24-PV-JB | |||
| 79-RJ-GT | |||
| 06-SJ-KS | |||
| 72-RG-KX | |||
| 27-PR-HT | |||
| 24-RX-LL | |||
| 59-RH-GH | |||
| 89-PZ-GB | |||
| 45-RT-DP | |||
| 98-PP-JN | |||
| 67-RL-RX | |||
| 05-PT-VX | |||
| 07-RT-VN | |||
| 18-RF-ZP |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 03-RT-XX | 2026-05-23 | |||
| 04-RG-PL | 2026-05-19 | |||
| 69-RB-HX | 2026-05-23 | |||
| 92-RB-DF | 2026-05-26 | |||
| 32-RR-RT | 2026-05-11 | |||
| 89-RZ-HN | 2026-05-15 | |||
| 50-RF-FN | 2026-05-07 | |||
| 53-RP-JP | 2026-05-05 | |||
| 50-PX-BP | 2026-04-30 | |||
| 56-RG-GZ | 2026-04-28 | |||
| 35-RB-FL | 2026-04-24 | |||
| 86-RH-DK | 2026-04-24 | |||
| 27-RT-HV | 2026-04-25 | |||
| 54-RG-GZ | 2026-04-29 | |||
| 39-RR-LL | 2026-04-20 | |||
| 86-RJ-RF | 2026-04-21 | |||
| 82-PT-GB | 2026-05-05 | |||
| 18-PR-FS | 2026-04-18 | |||
| PR-787-K | 2026-05-26 | |||
| 40-TR-FP | 2026-04-16 | |||
| 16-PR-FS | 2026-05-18 | |||
| 02-RF-BZ | 2026-04-11 | |||
| 50-PT-LF | 2026-04-10 | |||
| 23-SL-LX | 2026-04-08 | |||
| 30-RH-XP | 2026-04-06 | |||
| 32-RK-KF | 2026-04-03 | |||
| 32-PP-FV | 2026-04-03 | |||
| 18-RZ-SJ | 2026-05-10 | |||
| 77-RB-JP | 2026-04-03 | |||
| 54-RP-DJ | 2026-04-02 |