Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.352,-
Nee
2004
2026-02-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Kangoo met kenteken 13-PN-LB is op kenteken gezet in 2004. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 95 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8 liter per 100 km. Met een massa van 1.195 kg is deze auto solide gebouwd. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 07-05-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1315 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1645 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,86 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-09-16 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-09-16 |
| APK vervaldatum | 2026-05-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Kangoo stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Kangoo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 dagHuidige eigenaar
3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 220.291 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 15 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1246 |
| Periode | 2003-04-09 - 2009-10-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1543 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 274 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 18% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 138 | 8 | € 3.230,- | |
| 2001 | 138 | 8 | € 3.230,- | |
| 2002 | 766 | 17 | € 3.222,- | |
| 2002 | 766 | 17 | € 3.222,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 4.255,- | |
| 2003 | 961 | 54 | € 3.439,- | |
| 2003 | 313 | 56 | € 3.945,- | |
| 2004 | 332 | 53 | € 4.060,- | |
| 2004 | 667 | 22 | € 3.549,- | |
| 2004 | 667 | 22 | € 3.549,- | |
| 2005 | 712 | 25 | € 11.291,- | € 3.695,- |
| 2005 | 1 | 0 | € 4.024,- | |
| 2005 | 262 | 58 | € 22.320,- | € 4.175,- |
| 2006 | 686 | 47 | € 18.870,- | € 3.947,- |
| 2006 | 291 | 60 | € 20.387,- | € 4.355,- |
| 2006 | 687 | 47 | € 18.870,- | € 3.947,- |
| 2007 | 573 | 32 | € 18.905,- | € 4.178,- |
| 2007 | 216 | 40 | € 20.235,- | € 4.630,- |
| 2007 | 573 | 32 | € 18.905,- | € 4.178,- |
| 2008 | 114 | 2 | € 4.342,- | |
| 2008 | 120 | 6 | € 22.093,- | € 4.975,- |
| 2008 | 114 | 2 | € 4.342,- | |
| 2009 | 9 | 1 | € 4.854,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 72-LT-HS | |||
| 05-XTX-9 | |||
| 28-PJ-TX | |||
| 54-XJ-LF | |||
| 87-TX-ZF | |||
| 77-TK-GS | |||
| 23-NV-RT | |||
| 32-GHB-8 | |||
| 34-NFG-3 | |||
| 09-RV-ZB | |||
| 02-NK-GX | |||
| 07-PG-GZ | |||
| 19-SR-PB | |||
| HZ-011-N | |||
| 70-SF-LR | |||
| 30-ZL-DT | |||
| 27-PF-LS | |||
| 09-RVP-5 | |||
| 45-HZK-3 | |||
| 57-NN-NX | |||
| 73-NS-GZ | |||
| KP-099-K | |||
| 34-ST-PJ | |||
| 31-RG-TR | |||
| 19-SK-PD | |||
| 99-SJ-XD | |||
| HTH-24-B | |||
| SJ-116-J | |||
| 30-SJ-ZL | |||
| 72-SR-RS |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 28-XL-TF | 2026-05-23 | |||
| 75-XX-XS | 2026-05-20 | |||
| 07-LZ-HS | 2026-05-19 | |||
| 55-SL-ZV | 2026-05-17 | |||
| 22-PG-FV | 2026-05-11 | |||
| 58-XZ-ZN | 2026-05-15 | |||
| 76-TJ-FZ | 2026-05-15 | |||
| 39-ZP-LX | 2026-05-11 | |||
| 11-SK-KF | 2026-05-14 | |||
| 23-TD-FP | 2026-05-02 | |||
| 14-RP-FS | 2026-05-01 | |||
| 37-RBF-7 | 2026-05-01 | |||
| 09-ZP-RN | 2026-05-05 | |||
| 69-PS-VS | 2026-05-07 | |||
| 42-XK-HD | 2026-05-21 | |||
| 90-NX-PL | 2026-05-15 | |||
| 83-SH-ZG | 2026-05-22 | |||
| 03-ND-TK | 2026-05-15 | |||
| 51-XT-DG | 2026-05-15 | |||
| 36-NL-FS | 2026-04-29 | |||
| 39-RP-TS | 2026-05-06 | |||
| 35-PB-RN | 2026-05-22 | |||
| 29-TV-KD | 2026-05-19 | |||
| 97-GXG-7 | 2026-05-23 | |||
| 34-RH-VL | 2026-05-19 | |||
| 96-TJ-BG | 2026-05-19 | |||
| 51-ZF-FV | 2026-05-15 | |||
| 23-RL-XD | 2026-05-14 | |||
| 94-PP-TK | 2026-05-19 | |||
| 22-SJ-TN | 2026-05-16 |