Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.440,-
Nee
2004
2026-05-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze FIAT Doblo met kenteken 13-NS-TT is op kenteken gezet in 2004. Deze auto rijdt op benzine. Dit model beschikt over een 1596 cc motor met 4 cilinders. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.375 kg voor optimale prestaties. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. Dit voertuig moet over 330 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1596 m3 |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1458 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1830 kg |
| Lengte | 4,16 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,81 m |
| Wielbasis | 2,57 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-02-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-02-11 |
| APK vervaldatum | 2027-04-21 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
FIAT Doblo MPV
|
Nu te koop
15 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.995 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
FIAT Doblo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
20 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 145.361 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 928 |
| Periode | 2002-03-28 - 2009-11-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1029 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 51 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 237 | 19 | € 3.158,- | |
| 2002 | 237 | 19 | € 3.158,- | |
| 2003 | 297 | 18 | € 3.252,- | |
| 2003 | 297 | 18 | € 3.252,- | |
| 2004 | 277 | 4 | € 3.588,- | |
| 2004 | 277 | 4 | € 3.588,- | |
| 2005 | 199 | 9 | € 3.696,- | |
| 2005 | 199 | 9 | € 3.696,- | |
| 2006 | 17 | 0 | € 3.851,- | |
| 2006 | 17 | 0 | € 3.851,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 2.645,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 2.645,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 73-PV-JG | 2026-05-22 | |||
| S-600-ZS | 2026-05-04 | |||
| 16-LD-XX | 2026-05-03 | |||
| 70-LD-DV | 2026-05-05 | |||
| 47-NV-NX | 2026-04-29 | |||
| 52-PS-VD | 2026-04-25 | |||
| 42-PGG-6 | 2026-04-12 | |||
| 69-LD-GL | 2026-04-06 | |||
| 03-RJ-PF | 2026-04-23 | |||
| 50-PL-NF | 2026-03-28 | |||
| 65JVDH | 2026-03-26 | |||
| 02-RHN-3 | 2026-03-25 | |||
| 21-PR-RX | 2026-03-18 | |||
| 04-RL-ZV | 2026-03-14 | |||
| 30-PG-BL | 2024-02-08 | |||
| 98-PH-VP | 2024-01-09 | |||
| 19-PH-LT | 2023-09-04 | |||
| 83-RJ-JG | 2026-03-06 | |||
| 88-JL-XN | 2024-08-05 | |||
| 80-NR-LF | 2022-01-22 | |||
| 23-PR-RX | 2025-11-25 | |||
| 86-JT-ZB | 2023-04-21 | |||
| 49-PB-DB | 2025-08-09 | |||
| 63-NV-SF | 2025-06-28 | |||
| 51-PP-DT | 2025-03-01 | |||
| 44-RB-JV | 2022-10-10 | |||
| 56-RR-PZ | 2025-12-26 | |||
| 59-RT-BT | 2025-01-11 | |||
| 40-LB-LH | 2024-02-21 | |||
| 99-PF-VS | 2024-11-22 |