Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.475,-
Nee
2001
2024-10-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 323F met kenteken 13-GK-JZ is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 88 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1498 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.5 l/100 km. Dankzij 1.150 kg ligt deze auto stevig op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. De APK is geldig tot 29-05-2025.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1498 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 89 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9.5 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.3 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1255 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1590 kg |
| Lengte | 4,20 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2024-10-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-01-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-01-02 |
| APK vervaldatum | 2025-05-29 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 323F hatchback
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.600 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.099 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda 323F
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 7 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.600,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 168.718 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1397 |
| Periode | 1998-07-29 - 2002-09-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1471 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 25 | 0 | € 3.605,- | |
| 1998 | 117 | 0 | € 3.321,- | |
| 1998 | 117 | 0 | € 3.321,- | |
| 1999 | 85 | 2 | € 3.822,- | |
| 1999 | 462 | 3 | € 3.435,- | |
| 1999 | 461 | 2 | € 3.435,- | |
| 2000 | 92 | 1 | € 4.005,- | |
| 2000 | 630 | 0 | € 3.580,- | |
| 2000 | 630 | 0 | € 3.580,- | |
| 2001 | 258 | 0 | € 3.406,- | |
| 2001 | 258 | 0 | € 3.406,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.434,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.434,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 24-GJ-TX | 2026-05-15 | |||
| XL-GL-56 | 2026-05-11 | |||
| 45-DB-JL | 2026-04-25 | |||
| 20-GK-JX | 2026-04-18 | |||
| 59-GH-ZH | 2026-04-03 | |||
| 05-HP-JF | 2026-04-09 | |||
| 23-GL-HL | 2026-03-19 | |||
| 27-FT-PD | 2026-03-17 | |||
| 31-GG-NG | 2026-03-28 | |||
| 26-GB-BZ | 2026-03-12 | |||
| 49-GJ-PJ | 2026-03-14 | |||
| 86-FV-FS | 2021-11-14 | |||
| 68DXSF | 2021-07-15 | |||
| 64-FT-BG | 2020-07-04 | |||
| 70-DZ-DB | 2021-05-15 | |||
| 38-GP-GD | 2025-08-23 | |||
| 91-GL-TV | 2025-06-07 | |||
| 79-GK-VP | 2025-04-09 | |||
| 29-FV-JT | 2021-08-05 | |||
| 17-DT-TG | 2020-05-27 | |||
| 97-FN-XT | 2024-03-16 | |||
| 08-FB-VL | 2021-04-14 | |||
| 60-FR-NG | 2024-11-03 | |||
| 06FTGD | 2020-09-17 | |||
| 26-DB-DR | 2022-02-16 | |||
| 66-DJ-HV | 2025-02-17 | |||
| XN-LR-46 | 2021-10-22 | |||
| 14-DH-XH | 2025-11-22 | |||
| 14-DN-GF | 2021-10-01 | |||
| XL-PG-11 | 2024-03-21 |