Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.959,-
Nee
2008
2026-05-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Punto met kenteken 12-ZG-ZS is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2008. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 78 pk. Dit model beschikt over een 1368 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.9 l/100 km. Dankzij 1.115 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 20 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 32 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 7 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 78 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1115 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1600 kg |
| Lengte | 4,03 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-01-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-01-31 |
| APK vervaldatum | 2026-06-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat Punto MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 2.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.350 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Punto
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
14 dagenHuidige eigenaar
22 dagen5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 2.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 183.904 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 45 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 948 |
| Periode | 2005-09-30 - 2018-06-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 7884 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Aantal import auto's | 1451 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Import percentage | 18% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 71 | 31 | € 15.485,- | € 2.836,- |
| 2005 | 71 | 31 | € 15.485,- | € 2.836,- |
| 2006 | 1510 | 139 | € 13.121,- | € 3.043,- |
| 2006 | 1510 | 139 | € 13.121,- | € 3.043,- |
| 2007 | 1450 | 164 | € 14.199,- | € 2.848,- |
| 2007 | 1450 | 164 | € 14.199,- | € 2.848,- |
| 2008 | 1496 | 194 | € 15.213,- | € 2.539,- |
| 2008 | 1496 | 194 | € 15.213,- | € 2.539,- |
| 2009 | 1445 | 355 | € 16.671,- | € 2.347,- |
| 2009 | 1445 | 355 | € 16.671,- | € 2.347,- |
| 2010 | 1141 | 259 | € 15.808,- | € 2.375,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 18.254,- | € 1.493,- |
| 2011 | 512 | 181 | € 16.185,- | € 1.968,- |
| 2011 | 512 | 181 | € 16.185,- | € 1.968,- |
| 2012 | 164 | 83 | € 16.110,- | € 2.207,- |
| 2012 | 164 | 83 | € 16.110,- | € 2.207,- |
| 2013 | 40 | 19 | € 18.371,- | € 2.494,- |
| 2013 | 40 | 19 | € 18.371,- | € 2.494,- |
| 2014 | 18 | 7 | € 16.601,- | € 2.706,- |
| 2014 | 18 | 7 | € 16.601,- | € 2.706,- |
| 2015 | 13 | 7 | € 17.199,- | € 2.054,- |
| 2015 | 13 | 7 | € 17.199,- | € 2.054,- |
| 2016 | 6 | 3 | € 18.784,- | € 972,- |
| 2016 | 6 | 3 | € 18.784,- | € 972,- |
| 2017 | 12 | 6 | € 19.450,- | € 2.041,- |
| 2017 | 12 | 6 | € 19.450,- | € 2.041,- |
| 2018 | 6 | 3 | € 19.490,- | € 3.469,- |
| 2018 | 6 | 3 | € 19.490,- | € 3.469,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 51-TZ-JL | |||
| 60-TJ-KZ | |||
| GK-939-R | |||
| 28-XG-BV | |||
| 50-TT-BT | |||
| KR-847-T | |||
| PH-324-P | |||
| 40-ZH-DS | |||
| J-892-KH | |||
| 9-XFS-94 | |||
| 65-TR-SZ | |||
| 67-SV-DZ | |||
| 46-TR-SZ | |||
| 78-ZG-KV | |||
| 91-GGB-5 | |||
| NP-129-D | |||
| 92-KHD-7 | |||
| 55-JLV-4 | |||
| 81-SP-RH | |||
| 4-ZLS-68 | |||
| 07-XT-PD | |||
| 00-GFX-1 | |||
| 14-XK-TL | |||
| 1-XNP-43 | |||
| 95-ZD-TZ | |||
| 51-ST-NG | |||
| J-740-ZG | |||
| 82-GDF-9 | |||
| 30-KRK-1 | |||
| 31-HFJ-8 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 58-ZF-XD | 2026-05-19 | |||
| RF-589-V | 2026-05-20 | |||
| 96-XG-RB | 2026-05-19 | |||
| 25-TZ-KT | 2026-05-16 | |||
| 14-HGK-3 | 2026-05-16 | |||
| 28-HDB-5 | 2026-05-19 | |||
| 37-TGF-4 | 2026-05-16 | |||
| KX-343-F | 2026-05-16 | |||
| 42-ZJ-VX | 2026-05-11 | |||
| 15-TH-VK | 2026-05-12 | |||
| 17-SP-VD | 2026-05-13 | |||
| 24-JNJ-2 | 2026-05-16 | |||
| 70-TR-SZ | 2026-05-07 | |||
| 01-TG-FT | 2026-05-07 | |||
| 57-SP-NK | 2026-05-15 | |||
| 38-KFB-8 | 2026-05-16 | |||
| 50-SR-FF | 2026-05-06 | |||
| 07-LLD-6 | 2026-05-16 | |||
| 66-HPD-9 | 2026-05-11 | |||
| JKH-06-Z | 2026-05-02 | |||
| 17-XK-TL | 2026-05-07 | |||
| 88-ZJ-ZN | 2026-05-14 | |||
| 51-ZP-LG | 2026-05-02 | |||
| JD-967-J | 2026-04-30 | |||
| PP-953-G | 2026-04-30 | |||
| 97-KRB-9 | 2026-05-02 | |||
| 70-TGS-8 | 2026-04-29 | |||
| 27-XR-RZ | 2026-05-09 | |||
| 73-TD-RN | 2026-05-13 | |||
| 57-KSF-2 | 2026-05-01 |