Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 9.935,-
Nee
2004
2025-12-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A4 Avant met kenteken 12-NT-DG is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 163 pk. De motor heeft een inhoud van 1781 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.3 l/100 km. Met een massa van 1.505 kg is deze auto solide gebouwd. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 14-01-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1781 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1645 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1980 kg |
| Lengte | 4,65 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Tenaamstelling | 2025-12-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-02-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-02-11 |
| APK vervaldatum | 2027-01-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Audi A4 Avant stationwagen
|
Nu te koop
28 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi A4 Avant
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
5 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 325.620 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1189 |
| Periode | 2002-07-31 - 2008-08-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 935 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 111 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 12% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 41 | 2 | € 9.875,- | |
| 2002 | 41 | 2 | € 9.875,- | |
| 2002 | 25 | 1 | € 11.307,- | |
| 2003 | 73 | 6 | € 11.274,- | |
| 2003 | 156 | 14 | € 37.751,- | € 10.063,- |
| 2003 | 156 | 14 | € 37.751,- | € 10.063,- |
| 2004 | 67 | 6 | € 11.163,- | |
| 2004 | 151 | 7 | € 10.027,- | |
| 2004 | 151 | 7 | € 10.027,- | |
| 2005 | 175 | 26 | € 10.354,- | |
| 2005 | 175 | 26 | € 10.354,- | |
| 2005 | 135 | 31 | € 43.190,- | € 11.030,- |
| 2006 | 193 | 37 | € 10.166,- | |
| 2006 | 97 | 13 | € 11.522,- | |
| 2006 | 193 | 37 | € 10.166,- | |
| 2007 | 186 | 24 | € 39.429,- | € 9.871,- |
| 2007 | 112 | 14 | € 38.725,- | € 10.780,- |
| 2007 | 186 | 24 | € 39.429,- | € 9.871,- |
| 2008 | 33 | 1 | € 41.567,- | € 10.169,- |
| 2008 | 27 | 3 | € 44.993,- | € 10.078,- |
| 2008 | 33 | 1 | € 41.567,- | € 10.169,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 46-PT-TN | 2026-05-09 | |||
| 19-RN-SX | 2026-05-19 | |||
| 07-PF-ZR | 2026-04-27 | |||
| 51-XK-SP | 2026-05-09 | |||
| 82-NP-BN | 2026-04-19 | |||
| 83-NV-GD | 2026-05-13 | |||
| 20-NS-TB | 2026-04-17 | |||
| 16-XG-TX | 2026-05-04 | |||
| 61-SZ-XK | 2026-05-13 | |||
| 99-TF-GL | 2026-04-04 | |||
| 71-ZB-VD | 2026-05-05 | |||
| 50-SG-JB | 2026-04-28 | |||
| 15-PX-KV | 2026-04-21 | |||
| 54-RP-TN | 2026-03-27 | |||
| 42-XK-JH | 2026-03-30 | |||
| 22-NB-HX | 2026-03-22 | |||
| 10-RG-FR | 2026-03-18 | |||
| 96-SK-HJ | 2026-04-19 | |||
| 25-SH-LX | 2026-03-17 | |||
| 93-PB-RH | 2026-03-09 | |||
| 13-SV-BH | 2026-03-20 | |||
| 39-ZR-FV | 2026-03-14 | |||
| 56-NH-TT | 2026-03-05 | |||
| 83-ND-HT | 2024-01-26 | |||
| 85-SB-XP | 2024-02-05 | |||
| 41-PZ-ZJ | 2024-03-25 | |||
| 05-RZ-KL | 2021-07-15 | |||
| 25-NT-TS | 2021-08-11 | |||
| 76NDFX | 2020-08-21 | |||
| 15-ND-KG | 2024-04-29 |