Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.266,-
Ja, 2008
2002
2020-10-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A2 met kenteken 10-ZG-DF is op kenteken gezet in 2002. In januari 2008 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 75 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Deze auto weegt 970 kg. In 2020 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 01-10-2026. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1110 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1410 kg |
| Lengte | 3,82 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,40 m |
| Tenaamstelling | 2020-10-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-01-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-01-15 |
| APK vervaldatum | 2026-10-01 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Audi A2 hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.162 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi A2
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
23 dagenHuidige eigenaar
5 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.162,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 266.382 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 12 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1111 |
| Periode | 2000-06-09 - 2004-08-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2058 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 327 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 16% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 481 | 80 | € 5.526,- | |
| 2000 | 481 | 80 | € 5.526,- | |
| 2001 | 984 | 170 | € 19.938,- | € 5.036,- |
| 2001 | 984 | 170 | € 19.938,- | € 5.036,- |
| 2002 | 495 | 67 | € 4.988,- | |
| 2002 | 495 | 67 | € 4.988,- | |
| 2003 | 96 | 9 | € 4.924,- | |
| 2003 | 96 | 9 | € 4.924,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 4.015,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 4.015,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 78-FZ-FH | |||
| 09-HP-FZ | |||
| 91-JZ-PK | |||
| 29-HP-LD | |||
| 14-RVL-1 | |||
| L-629-KS | |||
| 14-FX-XB | |||
| 82-GR-XD | |||
| 53-HX-KK | |||
| 46-HV-XH | |||
| 37-ZS-FB | |||
| 22-GG-HF | |||
| 67-HN-XR | |||
| 49-GL-BR | |||
| 70-GT-PG | |||
| 60-LB-JB | |||
| 75-PL-ZZ | |||
| 68-JX-GH | |||
| 02-JS-PR | |||
| 73-LT-SL | |||
| 08-JZ-SL | |||
| 51-GG-KK | |||
| 07-JP-FZ | |||
| 37-GP-SL | |||
| 55-JJ-RX | |||
| 49-HD-JH | |||
| 91-GJ-XT | |||
| 01-GP-BL | |||
| 66-GN-VV | |||
| 78-LP-ZR |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 6-ZFX-21 | 2026-05-16 | |||
| 40-GS-NS | 2026-05-12 | |||
| 98-HZ-FJ | 2026-05-14 | |||
| S-190-GS | 2026-05-13 | |||
| 01-HV-TB | 2026-05-05 | |||
| 33-ST-LS | 2026-05-06 | |||
| 32-JB-KZ | 2026-05-01 | |||
| 08-GS-JV | 2026-04-29 | |||
| 68-GV-SJ | 2026-04-27 | |||
| 92-GT-XN | 2026-05-15 | |||
| 28-LX-GK | 2026-04-28 | |||
| 11-HX-GF | 2026-04-13 | |||
| 15-GG-ZD | 2026-04-11 | |||
| 04-HD-PZ | 2026-05-14 | |||
| SF-127-J | 2026-04-08 | |||
| 55-GH-FJ | 2026-05-04 | |||
| RX-921-K | 2026-05-08 | |||
| 87-HJ-NB | 2026-03-30 | |||
| 70-JR-DD | 2026-03-25 | |||
| 33-FX-HJ | 2026-03-24 | |||
| 28-GK-DR | 2026-03-23 | |||
| 20-XBR-1 | 2026-05-09 | |||
| 72-GS-VB | 2026-03-12 | |||
| XT-346-B | 2026-03-25 | |||
| 45-HV-XJ | 2026-03-21 | |||
| 18-HN-RN | 2026-03-17 | |||
| 51-GP-TT | 2026-03-14 | |||
| 61-JB-RT | 2025-07-17 | |||
| 04-HV-FP | 2025-12-03 | |||
| 41-JF-NP | 2023-04-19 |