Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.062,-
Nee
2008
2026-04-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Focus Cabriolet met kenteken 10-ZD-JH is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2008. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 146 pk. Dit model beschikt over een 1999 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.5 liter per 100 km. Met een massa van 1.525 kg is deze auto solide gebouwd. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 17-09-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 146 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1525 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1950 kg |
| Lengte | 4,60 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-01-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-01-03 |
| APK vervaldatum | 2026-09-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Focus Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
29 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 4.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Focus Cabriolet
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
17 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 maand2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 4.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 213.213 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 14 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1105 |
| Periode | 2007-03-26 - 2012-01-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 662 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 84 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 13% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 189 | 22 | € 35.832,- | € 7.655,- |
| 2007 | 38 | 0 | € 9.355,- | |
| 2007 | 189 | 22 | € 35.832,- | € 7.655,- |
| 2008 | 89 | 9 | € 43.950,- | € 7.992,- |
| 2008 | 226 | 41 | € 35.777,- | € 6.552,- |
| 2008 | 226 | 41 | € 35.777,- | € 6.552,- |
| 2009 | 59 | 3 | € 35.380,- | € 8.046,- |
| 2009 | 148 | 16 | € 31.791,- | € 6.731,- |
| 2009 | 149 | 17 | € 31.791,- | € 6.733,- |
| 2010 | 52 | 4 | € 35.983,- | € 7.160,- |
| 2010 | 52 | 4 | € 35.983,- | € 7.160,- |
| 2010 | 34 | 3 | € 37.059,- | € 8.659,- |
| 2011 | 42 | 0 | € 31.046,- | € 7.200,- |
| 2011 | 74 | 1 | € 33.202,- | € 10.729,- |
| 2011 | 42 | 0 | € 31.046,- | € 7.200,- |
| 2012 | 4 | 0 | € 30.694,- | € 7.140,- |
| 2012 | 6 | 0 | € 32.362,- | € 10.731,- |
| 2012 | 4 | 0 | € 30.694,- | € 7.140,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 27-XV-KT | |||
| 01-XF-DG | |||
| 22-ZD-XT | |||
| 03-GKK-3 | |||
| 71-GLZ-9 | |||
| 44-ZF-FJ | |||
| 12-XZ-RV | |||
| G-967-ST | |||
| 59-XZ-NT | |||
| JJK-04-S | |||
| Z-487-FJ | |||
| 06-ZD-XL | |||
| 48-XD-DS | |||
| 17-ZD-XP | |||
| 33-ZF-FK | |||
| 18-JLX-1 | |||
| RX-254-H | |||
| 55-KKV-1 | |||
| 19-NLF-6 | |||
| 17-RGH-1 | |||
| 00-LXD-9 | |||
| 44-JRF-1 | |||
| 82-JKR-5 | |||
| 07-JHJ-5 | |||
| 87-RKH-8 | |||
| 99-JRK-9 | |||
| 71-XT-FJ | |||
| 10-RLT-7 | |||
| 12-GLP-7 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 68-XH-GB | 2026-05-21 | |||
| 79-XG-FP | 2026-05-19 | |||
| 54-XD-PK | 2026-05-11 | |||
| N-854-BX | 2026-04-24 | |||
| P-696-HN | 2026-05-21 | |||
| 69-SXS-2 | 2026-05-17 | |||
| JT-395-K | 2026-05-13 | |||
| 11-XH-GB | 2026-05-15 | |||
| 95-GDD-1 | 2026-05-10 | |||
| KN-189-B | 2026-05-05 | |||
| 82-ZD-XL | 2026-03-30 | |||
| 82-GPR-6 | 2026-03-27 | |||
| 21-RJT-2 | 2026-04-14 | |||
| 43-XX-DJ | 2026-03-22 | |||
| 30-KKD-3 | 2026-04-01 | |||
| 51-XX-ZJ | 2026-03-13 | |||
| 34-NZB-6 | 2026-03-17 | |||
| 48-XZ-HD | 2026-03-14 | |||
| 18-ZJ-PS | 2026-02-27 | |||
| 72-XP-TB | 2021-09-19 | |||
| 51-GJX-5 | 2025-04-19 | |||
| 31-XH-JF | 2026-01-28 | |||
| 49-ZF-FJ | 2025-03-06 | |||
| 89-XL-VJ | 2025-10-13 | |||
| 49-XR-DL | 2025-05-24 | |||
| 44-JDS-6 | 2026-02-10 | |||
| 53-NGP-8 | 2024-08-17 | |||
| G-562-BT | 2025-09-30 | |||
| L-438-GK | 2022-06-25 | |||
| 67-ZF-FL | 2025-03-03 |