Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 24.442
€ 3.909,-
Nee
2012
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Škoda Octavia met kenteken 10-XKV-4 is afkomstig uit het bouwjaar 2012. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Škoda was € 24.442. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 105 pk. De motor heeft een inhoud van 1197 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.9 liter per 100 km. Met 1.290 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 2.900.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1197 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 105 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.2 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1290 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1890 kg |
| Lengte | 4,67 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Eerste registratie | 2012-06-27 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2012-06-27 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Škoda Octavia sedan
|
Nu te koop
23 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2012
€ 5.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Škoda Octavia
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
10 dagenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2012 | € 5.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2012 | 184.183 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2012 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1060 |
| Periode | 2010-03-04 - 2013-04-11 |
| Aantal geregistreerde auto's | 146 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 6 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2010 | 43 | 2 | € 24.555,- | € 4.296,- |
| 2010 | 116 | 11 | € 22.363,- | € 3.625,- |
| 2010 | 116 | 11 | € 22.363,- | € 3.625,- |
| 2011 | 47 | 1 | € 25.542,- | € 4.696,- |
| 2011 | 162 | 6 | € 22.617,- | € 3.594,- |
| 2011 | 162 | 6 | € 22.617,- | € 3.594,- |
| 2012 | 51 | 3 | € 26.154,- | € 4.058,- |
| 2012 | 132 | 14 | € 22.868,- | € 3.643,- |
| 2012 | 132 | 14 | € 22.868,- | € 3.643,- |
| 2013 | 5 | 0 | € 25.027,- | € 4.933,- |
| 2013 | 31 | 3 | € 21.820,- | € 4.093,- |
| 2013 | 31 | 3 | € 21.820,- | € 4.093,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 09-SHK-4 | 2026-05-11 | |||
| 86-LPG-4 | 2026-05-08 | |||
| 96-PDN-3 | 2026-05-21 | |||
| 36-XBR-4 | 2026-04-21 | |||
| 75-SBJ-3 | 2026-05-21 | |||
| 26-NTF-5 | 2026-05-18 | |||
| 26-SJP-6 | 2026-05-09 | |||
| 79-LJJ-8 | 2026-04-24 | |||
| 20-PZR-3 | 2026-03-13 | |||
| 45-LNZ-1 | 2026-03-27 | |||
| 47-SBD-8 | 2026-03-11 | |||
| KJ-534-L | 2026-03-04 | |||
| 02-RJP-8 | 2021-07-03 | |||
| 23-ZJR-2 | 2022-02-09 | |||
| 45-PTG-3 | 2022-06-01 | |||
| 31-SRJ-8 | 2025-09-18 | |||
| 59-TLT-9 | 2022-11-09 | |||
| 70-RJV-1 | 2025-07-10 | |||
| 27-NFD-3 | 2026-01-27 | |||
| 40-KZT-2 | 2022-10-23 | |||
| 81-TBG-6 | 2024-02-27 | |||
| 40-SBR-5 | 2022-08-18 | |||
| 84-ZJX-7 | 2023-06-09 | |||
| 45-LHP-9 | 2022-07-09 | |||
| 49-RTK-5 | 2021-12-08 | |||
| 29-SJP-6 | 2021-12-11 | |||
| 70-NSZ-9 | 2023-06-21 | |||
| 86-NPJ-7 | 2021-11-16 | |||
| 87-PJP-1 | 2022-11-22 | |||
| 84-RSP-9 | 2022-10-27 |