Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.000,-
Nee
2003
2024-12-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Ka met kenteken 10-LH-SK is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 69 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1299 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.5 liter per 100 km. Een laag gewicht van 962 kg zorgt voor extra dynamiek. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 15-01-2027. De auto heeft sinds de registratie 9 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 69 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1020 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1265 kg |
| Lengte | 3,62 m |
| Breedte | 1,64 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2024-12-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-01-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-01-10 |
| APK vervaldatum | 2027-01-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Ka hatchback
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.495 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.300 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,509 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Ka
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
25 dagenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
24 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 5 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.495,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 190.233 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 894 |
| Periode | 2002-11-07 - 2009-06-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2253 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 139 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 44 | 1 | € 1.992,- | |
| 2002 | 44 | 1 | € 1.992,- | |
| 2003 | 417 | 10 | € 2.367,- | |
| 2003 | 417 | 10 | € 2.367,- | |
| 2004 | 36 | 4 | € 2.526,- | |
| 2004 | 36 | 4 | € 2.526,- | |
| 2005 | 50 | 7 | € 2.287,- | |
| 2005 | 50 | 7 | € 2.287,- | |
| 2006 | 771 | 36 | € 11.995,- | € 2.196,- |
| 2006 | 771 | 36 | € 11.995,- | € 2.196,- |
| 2007 | 434 | 31 | € 11.995,- | € 2.240,- |
| 2007 | 434 | 31 | € 11.995,- | € 2.240,- |
| 2008 | 493 | 48 | € 11.595,- | € 2.149,- |
| 2008 | 493 | 48 | € 11.595,- | € 2.149,- |
| 2009 | 8 | 2 | € 11.994,- | € 2.046,- |
| 2009 | 8 | 2 | € 11.994,- | € 2.046,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 25-SK-PN | 2026-05-21 | |||
| 72-TX-SV | 2026-05-21 | |||
| 27-ST-RB | 2026-05-09 | |||
| 39-LP-NJ | 2026-05-02 | |||
| 48-ZK-FD | 2026-05-21 | |||
| 48-ND-JN | 2026-05-14 | |||
| 50-ZG-FR | 2026-04-23 | |||
| 67-TX-SX | 2026-05-08 | |||
| 49-TX-SX | 2026-04-28 | |||
| 56-SN-XK | 2026-05-09 | |||
| 21-GGX-2 | 2026-04-26 | |||
| 86-TX-RD | 2026-04-01 | |||
| 68-GPT-1 | 2026-03-31 | |||
| 73-LR-ZN | 2026-03-30 | |||
| 50-SK-SB | 2026-04-18 | |||
| 38-TN-JH | 2026-03-19 | |||
| 39-SB-DB | 2026-03-18 | |||
| 66-SG-NS | 2026-03-04 | |||
| 74-LK-TV | 2026-03-03 | |||
| 91-TP-XS | 2022-07-04 | |||
| 78LJXR | 2020-12-15 | |||
| 95-SK-RZ | 2021-10-12 | |||
| 87LXZV | 2020-08-21 | |||
| 76XBBR | 2020-07-06 | |||
| 75-SL-VB | 2020-09-07 | |||
| 88-TR-JH | 2021-10-29 | |||
| 07-TX-SX | 2023-05-06 | |||
| 81LJPD | 2021-06-18 | |||
| 02-SR-LD | 2024-06-26 | |||
| 18SJVF | 2020-12-10 |