Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.442,-
Nee
2002
2026-05-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Arosa met kenteken 10-JP-HN is op kenteken gezet in 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 60 pk. Dit model beschikt over een 1390 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.5 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.004 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 27 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 29-09-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1069 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1415 kg |
| Lengte | 3,54 m |
| Breedte | 1,64 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,32 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-06-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-06-28 |
| APK vervaldatum | 2026-09-29 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Arosa hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 3.000 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.000 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Arosa
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
27 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 3.000,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 106.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 8 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1215 |
| Periode | 2001-01-11 - 2005-09-01 |
| Aantal geregistreerde auto's | 529 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 253 | 1 | € 1.803,- | |
| 2000 | 253 | 1 | € 1.803,- | |
| 2001 | 1607 | 33 | € 2.017,- | |
| 2001 | 205 | 1 | € 2.543,- | |
| 2001 | 1607 | 33 | € 2.017,- | |
| 2002 | 162 | 1 | € 2.691,- | |
| 2002 | 1125 | 34 | € 2.232,- | |
| 2002 | 1125 | 34 | € 2.232,- | |
| 2003 | 84 | 1 | € 2.749,- | |
| 2003 | 967 | 21 | € 2.287,- | |
| 2003 | 967 | 21 | € 2.287,- | |
| 2004 | 761 | 19 | € 2.249,- | |
| 2004 | 761 | 19 | € 2.249,- | |
| 2004 | 70 | 0 | € 2.676,- | |
| 2005 | 298 | 1 | € 2.106,- | |
| 2005 | 8 | 0 | € 2.366,- | |
| 2005 | 298 | 1 | € 2.106,- | |
| 2006 | 5 | 1 | € 2.056,- | |
| 2006 | 5 | 1 | € 2.056,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 21-HS-LF | |||
| 41-JH-FX | |||
| 39-JF-VG | |||
| 56-LJ-KD | |||
| 31RGJH | |||
| 87-JV-TT | |||
| 69-LG-PT | |||
| 47-HB-KR | |||
| 32-JJ-JH | |||
| 30-LF-GJ | |||
| 30-LN-LL | |||
| 77-JP-DJ | |||
| 53-PD-JF | |||
| 65-NS-PF | |||
| 67-NJ-KS | |||
| 09-PD-GT | |||
| 32-JK-GS | |||
| 32-NJ-DS | |||
| 66-NN-SK | |||
| 56-GV-XL | |||
| 56-GN-JT | |||
| 68-JD-NR | |||
| 83-LH-KL | |||
| 65-JH-RX | |||
| 58-LXS-2 | |||
| 07-LH-HX | |||
| 57-LN-DL | |||
| 88-NH-XX | |||
| 74-HG-ZK | |||
| 63-PZX-3 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 32-HD-VS | 2026-05-27 | |||
| 97-NS-PF | 2026-05-19 | |||
| 43-NS-PF | 2026-05-20 | |||
| 18-JK-GS | 2026-05-19 | |||
| 31-NJ-JP | 2026-05-25 | |||
| 98-HD-XZ | 2026-05-17 | |||
| 15-LV-DL | 2026-05-21 | |||
| 45-HF-FF | 2026-05-18 | |||
| 83-ND-VL | 2026-05-16 | |||
| 07-PV-RS | 2026-05-27 | |||
| 80-LB-BZ | 2026-05-08 | |||
| 31-LV-ZN | 2026-05-10 | |||
| 31-NS-PG | 2026-05-05 | |||
| 35-HX-PB | 2026-05-05 | |||
| 44-JV-ZX | 2026-05-14 | |||
| 81-HJ-ND | 2026-05-05 | |||
| 72-LN-DK | 2026-05-05 | |||
| 82-NR-RH | 2026-05-03 | |||
| 93-LK-RX | 2026-05-01 | |||
| 55-PD-JB | 2026-05-05 | |||
| 53-HL-SF | 2026-05-11 | |||
| 80-PT-HP | 2026-05-20 | |||
| 32-JP-NP | 2026-05-02 | |||
| 69-PP-VP | 2026-05-28 | |||
| 15-PT-VT | 2026-05-23 | |||
| 26-RL-BH | 2026-05-21 | |||
| 27-RH-JG | 2026-05-07 | |||
| 37-LJ-VR | 2026-05-28 | |||
| 50-HK-NH | 2026-05-21 | |||
| 61-LG-FF | 2026-05-18 |