Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 12.229,-
Nee
2001
2020-04-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken 10-HR-PH is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 150 pk. Dit model beschikt over een 1985 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 10.2 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.500 kg. Sinds 2229 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 14-04-2027. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1575 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1860 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2020-04-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-10-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-10-29 |
| APK vervaldatum | 2027-04-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 4.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Huidige eigenaar
6 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 4.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 210.436 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 19 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1383 |
| Periode | 2000-08-25 - 2004-08-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 705 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 232 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 33% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 27 | 8 | € 12.049,- | |
| 2000 | 43 | 14 | € 10.683,- | |
| 2000 | 43 | 14 | € 10.683,- | |
| 2001 | 311 | 103 | € 11.209,- | |
| 2001 | 501 | 198 | € 41.113,- | € 10.727,- |
| 2001 | 501 | 198 | € 41.113,- | € 10.727,- |
| 2002 | 245 | 88 | € 48.664,- | € 10.667,- |
| 2002 | 393 | 163 | € 47.035,- | € 10.240,- |
| 2002 | 395 | 164 | € 47.035,- | € 10.204,- |
| 2003 | 117 | 31 | € 45.516,- | € 10.339,- |
| 2003 | 175 | 67 | € 42.557,- | € 9.439,- |
| 2003 | 175 | 67 | € 42.557,- | € 9.439,- |
| 2004 | 5 | 2 | € 45.289,- | € 6.684,- |
| 2004 | 2 | 1 | € 7.144,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 7.144,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 37-JJ-LN | |||
| 07-GD-HL | |||
| ZJ-051-V | |||
| 60-JK-KF | |||
| GN-524-L | |||
| 45-SH-DD | |||
| 07-TXG-3 | |||
| H-888-LR | |||
| 67-JS-TL | |||
| 08-XJ-JZ | |||
| 61-RKL-9 | |||
| 42-HV-PR | |||
| 33-XHX-2 | |||
| 25-KKR-7 | |||
| 33-LZP-3 | |||
| P-917-KS | |||
| 01-RSB-3 | |||
| 53-TB-GL | |||
| 33-LB-TN | |||
| 61-LR-XG | |||
| 56-LN-DT | |||
| 65-LB-LV | |||
| 31-GV-JT | |||
| 61-LVG-4 | |||
| 66-XX-ZF | |||
| 05-LT-VZ | |||
| 45-RSB-3 | |||
| 58-ZGN-4 | |||
| 55-ZP-BS | |||
| 51-GDG-8 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 72-ST-SF | 2026-05-19 | |||
| 46-HG-FG | 2026-05-21 | |||
| 38-LT-XN | 2026-05-16 | |||
| 48-LPL-4 | 2026-05-16 | |||
| 11-NN-VL | 2026-05-17 | |||
| 03-GGZ-6 | 2026-05-14 | |||
| 68-LZV-5 | 2026-05-08 | |||
| 43-HD-PT | 2026-05-12 | |||
| 48-ZP-DN | 2026-05-02 | |||
| RS-822-H | 2026-05-02 | |||
| 30-SG-JX | 2026-04-24 | |||
| 39-TS-RR | 2026-04-18 | |||
| 32-XD-JX | 2026-04-17 | |||
| K-239-SG | 2026-04-11 | |||
| J-796-KX | 2026-04-08 | |||
| 00-HZB-9 | 2026-04-01 | |||
| 43-LR-GN | 2026-03-31 | |||
| 88-GV-XD | 2026-03-31 | |||
| 57-LX-ND | 2026-03-28 | |||
| 21-XRK-8 | 2026-04-14 | |||
| 44-NJ-SF | 2026-03-21 | |||
| 56-JS-KG | 2026-03-06 | |||
| 22-PB-VN | 2026-03-27 | |||
| 4-XFH-72 | 2026-03-07 | |||
| L-152-KG | 2021-08-11 | |||
| JK-521-J | 2023-01-14 | |||
| 32-JH-GT | 2022-05-18 | |||
| 44-NF-XV | 2023-05-06 | |||
| 96-NB-DF | 2023-08-02 | |||
| 13-HJ-RT | 2023-06-16 |