Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 20.560
€ 3.972,-
Nee
2012
2016-04-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot Partner met kenteken 1-VTH-22 is afkomstig uit het bouwjaar 2012. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Peugeot was € 20.560. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 98 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Met 1.465 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. In 2016 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 18-02-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 3.600.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 98 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1539 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1945 kg |
| Lengte | 4,38 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,86 m |
| Wielbasis | 2,73 m |
| Tenaamstelling | 2016-04-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2012-02-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2012-02-07 |
| APK vervaldatum | 2027-02-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot Partner
Huidige eigenaar
10 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2012 | € 5.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2012 | 109.702 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2012 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 883 |
| Periode | 2011-06-16 - 2019-07-10 |
| Aantal geregistreerde auto's | 187 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Aantal import auto's | 53 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Import percentage | 28% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2011 | 4 | 2 | € 20.629,- | € 5.026,- |
| 2011 | 4 | 2 | € 20.629,- | € 5.026,- |
| 2012 | 24 | 10 | € 20.116,- | € 3.957,- |
| 2012 | 24 | 10 | € 20.116,- | € 3.957,- |
| 2013 | 35 | 13 | € 21.300,- | € 4.070,- |
| 2013 | 35 | 13 | € 21.300,- | € 4.070,- |
| 2014 | 26 | 7 | € 22.135,- | € 4.279,- |
| 2014 | 25 | 6 | € 22.088,- | € 4.268,- |
| 2015 | 19 | 2 | € 19.488,- | € 3.650,- |
| 2015 | 19 | 2 | € 19.488,- | € 3.650,- |
| 2016 | 9 | 1 | € 20.366,- | € 3.859,- |
| 2016 | 9 | 1 | € 20.366,- | € 3.859,- |
| 2017 | 39 | 10 | € 20.849,- | € 3.868,- |
| 2017 | 39 | 10 | € 20.849,- | € 3.868,- |
| 2018 | 29 | 7 | € 20.419,- | € 3.872,- |
| 2018 | 29 | 7 | € 20.419,- | € 3.872,- |
| 2019 | 2 | 1 | € 22.204,- | € 4.296,- |
| 2019 | 2 | 1 | € 22.204,- | € 4.296,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VJ-252-D | 2026-05-22 | |||
| V-852-GJ | 2026-03-26 | |||
| V-23-NGL | 2026-03-24 | |||
| VH-606-S | 2026-03-03 | |||
| V-310-LZ | 2024-06-12 | |||
| VK-060-J | 2024-01-12 | |||
| VVR-98-H | 2023-08-18 | |||
| VKN-23-F | 2021-08-07 | |||
| VSH-73-L | 2025-02-26 | |||
| V-729-PR | 2024-05-04 | |||
| VXJ-67-X | 2024-02-07 | |||
| VB-834-R | 2023-04-28 | |||
| VTP-59-F | 2023-03-03 | |||
| VJF-33-T | 2021-03-26 | |||
| VS-216-D | 2022-07-31 | |||
| V-71-FPJ | 2025-10-27 | |||
| VH-551-F | 2024-12-14 | |||
| VG-373-S | 2023-09-14 | |||
| VH-549-F | 2022-04-23 | |||
| VH-550-F | 2022-03-25 | |||
| VH-552-F | 2021-12-07 | |||
| VG-820-Z | 2020-07-20 | |||
| VR-152-X | 2025-02-21 | |||
| V-604-RF | 2024-02-24 | |||
| VR-156-X | 2021-11-26 | |||
| VR-155-X | 2021-09-07 | |||
| VR-153-X | 2021-06-12 | |||
| VR-154-X | 2021-05-08 | |||
| VR-151-X | 2021-05-08 | |||
| VR-158-X | 2021-04-22 |