Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 50.132
€ 4.980,-
Ja, 2014
2013
2022-11-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf met kenteken 1-TKV-77 is op kenteken gezet in 2013. In juli 2014 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De nieuwwaarde van deze Volkswagen bedroeg € 50.132. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een vermogen van 184 pk. Dit model beschikt over een 1968 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.7 liter per 100 km. Met 1.429 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 1288 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 06-05-2027. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1968 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 184 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1429 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1880 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2022-11-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2013-09-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2014-07-14 |
| APK vervaldatum | 2027-05-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Golf stationwagen
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2013
€ 12.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 12.500 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf
Geïmporteerd naar Nederland
Na 10 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2013 | € 12.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2013 | 222.916 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 8 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 559 |
| Periode | 2013-05-17 - 2014-12-08 |
| Aantal geregistreerde auto's | 766 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 398 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 52% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 545 | 288 | € 45.400,- | € 3.641,- |
| 2013 | 153 | 53 | € 40.739,- | € 3.052,- |
| 2013 | 152 | 52 | € 40.762,- | € 3.071,- |
| 2014 | 221 | 110 | € 46.388,- | € 3.535,- |
| 2014 | 69 | 18 | € 41.957,- | € 4.100,- |
| 2014 | 69 | 18 | € 41.957,- | € 4.100,- |
| 2015 | 5 | 0 | € 41.334,- | € 5.364,- |
| 2015 | 5 | 0 | € 41.334,- | € 5.364,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 5-ZRT-12 | 2026-05-13 | |||
| PD-901-S | 2026-05-12 | |||
| RS-572-F | 2026-05-10 | |||
| 5-KSB-45 | 2026-05-09 | |||
| 5-ZVD-85 | 2026-05-06 | |||
| NR-953-J | 2026-05-07 | |||
| 8-KZS-45 | 2026-05-01 | |||
| PD-030-R | 2026-05-23 | |||
| N-485-SL | 2026-04-15 | |||
| HZ816K | 2026-05-06 | |||
| HR304J | 2026-05-06 | |||
| XJ-236-K | 2026-04-29 | |||
| RS-145-S | 2026-04-20 | |||
| NG-322-S | 2026-03-26 | |||
| 6-ZPS-69 | 2026-03-28 | |||
| KX-437-L | 2026-03-26 | |||
| 4-ZGX-51 | 2026-03-22 | |||
| G-861-LD | 2026-03-21 | |||
| PF-600-B | 2022-08-28 | |||
| J-423-KD | 2024-04-16 | |||
| JD-446-J | 2022-10-21 | |||
| 1XKG56 | 2020-12-16 | |||
| XF-088-X | 2021-03-13 | |||
| HZ-186-H | 2023-04-26 | |||
| J-528-DJ | 2022-12-10 | |||
| L-445-SN | 2023-09-17 | |||
| PT-543-L | 2023-10-27 | |||
| L-800-BV | 2024-07-10 | |||
| RJ-142-T | 2022-08-18 | |||
| XV-105-B | 2023-08-25 |