Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 20.321
€ 2.375,-
Nee
2013
2025-07-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken 1-SNH-10 is op kenteken gezet in 2013. Destijds had deze Ford een catalogusprijs van € 20.321 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 101 pk. De cilinderinhoud bedraagt 998 cm³ en de auto heeft 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.9 l/100 km. Met 1.122 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 313 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 18-07-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1122 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1575 kg |
| Lengte | 3,98 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2025-07-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2013-11-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2013-11-14 |
| APK vervaldatum | 2026-07-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Fiesta hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2013
€ 8.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 8.229 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Fiesta
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 11 maandenEigenaar wijziging
8 maandenHuidige eigenaar
10 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2013 | € 8.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2013 | 140.123 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1070 |
| Periode | 2013-10-17 - 2016-02-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1140 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 16 |
| Aantal import auto's | 177 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 16 |
| Import percentage | 16% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 138 | 28 | € 20.811,- | € 2.041,- |
| 2013 | 314 | 158 | € 18.741,- | € 995,- |
| 2013 | 312 | 156 | € 18.794,- | € 993,- |
| 2014 | 871 | 129 | € 20.661,- | € 2.415,- |
| 2014 | 217 | 109 | € 18.341,- | € 1.093,- |
| 2014 | 217 | 109 | € 18.341,- | € 1.093,- |
| 2015 | 130 | 20 | € 20.817,- | € 2.587,- |
| 2015 | 19 | 10 | € 19.705,- | € 2.565,- |
| 2015 | 19 | 10 | € 19.705,- | € 2.565,- |
| 2016 | 1 | 0 | € 21.386,- | € 3.047,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| PD-792-B | |||
| P-312-KT | |||
| L-325-KB | |||
| ZP-594-H | |||
| 9-XPN-73 | |||
| 6-ZKR-97 | |||
| 8-TVS-61 | |||
| 4-SVK-96 | |||
| 3-TXG-39 | |||
| 3-TXG-05 | |||
| 5-TXG-64 | |||
| 8-TVZ-19 | |||
| 7-TJX-16 | |||
| G-549-ZR | |||
| 3-ZBH-76 | |||
| X-609-SR | |||
| Z-298-NZ | |||
| 3-ZNF-35 | |||
| T-924-LV | |||
| 7-SNJ-14 | |||
| JZV-47-T | |||
| 7-TJS-23 | |||
| P-698-RD | |||
| K-238-SL | |||
| J-314-NG | |||
| 7-SNJ-34 | |||
| 4-XRN-30 | |||
| PK-803-X | |||
| 8-SVN-06 | |||
| 8-TJS-65 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| ZG-232-H | 2026-04-21 | |||
| P-531-PZ | 2026-05-15 | |||
| 7-XPH-18 | 2026-05-19 | |||
| G-842-HX | 2026-05-14 | |||
| GS-816-X | 2026-05-15 | |||
| 3-TLG-17 | 2026-05-13 | |||
| 7-TTG-12 | 2026-05-05 | |||
| 3-TDR-97 | 2026-04-28 | |||
| GH-683-L | 2026-04-30 | |||
| TX-744-G | 2026-04-21 | |||
| 5-TJS-82 | 2026-05-11 | |||
| 5-XPH-08 | 2026-03-23 | |||
| JG-945-R | 2026-04-11 | |||
| SF-644-L | 2026-04-11 | |||
| 4-ZFH-17 | 2026-04-10 | |||
| GL-314-D | 2026-04-09 | |||
| 9-TJN-56 | 2026-04-09 | |||
| 9-XKR-23 | 2026-03-19 | |||
| 8-TBZ-59 | 2026-04-06 | |||
| 2-SXX-16 | 2026-04-04 | |||
| GDG-92-J | 2026-05-01 | |||
| 8-TFD-56 | 2026-03-21 | |||
| 4-TJS-77 | 2026-03-31 | |||
| 4-THP-72 | 2026-03-28 | |||
| 4-TVL-47 | 2026-03-12 | |||
| 5-XLT-36 | 2026-03-07 | |||
| 2-XLR-65 | 2026-03-10 | |||
| 6-SRH-57 | 2025-11-27 | |||
| 4-SXH-50 | 2020-09-08 | |||
| 4-XKN-05 | 2025-01-17 |