Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MINI Countryman met kenteken 1-SBF-10 is op kenteken gezet in 2013. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze MINI was € 45.219. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 184 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.1 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.385 kg voor optimale prestaties. De volgende APK-keuring staat gepland voor 10-06-2026. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 184 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1385 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1820 kg |
| Lengte | 4,11 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Eerste registratie | 2013-08-30 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2013-08-30 |
| APK vervaldatum | 2026-06-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MINI Countryman stationwagen
|
Nu te koop
23 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2013
€ 6.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
MINI Countryman
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 jaar2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2013 | € 6.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2013 | 164.196 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 795 |
| Periode | 2010-09-16 - 2015-09-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 481 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 172 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 36% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2010 | 34 | 17 | € 38.769,- | € 2.835,- |
| 2010 | 19 | 10 | € 40.653,- | € 5.199,- |
| 2010 | 34 | 17 | € 38.769,- | € 2.835,- |
| 2011 | 103 | 52 | € 41.830,- | € 6.337,- |
| 2011 | 207 | 105 | € 38.568,- | € 3.996,- |
| 2011 | 207 | 105 | € 38.568,- | € 3.996,- |
| 2012 | 155 | 42 | € 39.394,- | € 5.167,- |
| 2012 | 155 | 42 | € 39.394,- | € 5.167,- |
| 2012 | 108 | 29 | € 44.093,- | € 7.692,- |
| 2013 | 61 | 7 | € 41.964,- | € 5.559,- |
| 2013 | 24 | 1 | € 47.318,- | € 9.438,- |
| 2013 | 61 | 7 | € 41.964,- | € 5.559,- |
| 2014 | 22 | 0 | € 42.578,- | € 6.150,- |
| 2014 | 22 | 5 | € 47.806,- | € 7.907,- |
| 2014 | 22 | 0 | € 42.578,- | € 6.150,- |
| 2015 | 4 | 2 | € 46.366,- | € 2.787,- |
| 2015 | 2 | 1 | € 41.345,- | € 3.949,- |
| 2015 | 2 | 1 | € 41.345,- | € 3.949,- |
| 2016 | 8 | 4 | € 51.328,- | € 5.243,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 30-ZBG-8 | 2026-04-25 | |||
| 02-TDK-9 | 2026-05-19 | |||
| GP-067-D | 2026-05-15 | |||
| 53-XZP-5 | 2026-05-15 | |||
| ZL-560-N | 2026-05-12 | |||
| XZ-753-P | 2026-05-11 | |||
| R-851-KX | 2026-05-01 | |||
| NX-427-N | 2026-04-30 | |||
| 2-KPK-94 | 2026-04-24 | |||
| K-424-BP | 2026-04-20 | |||
| 8-KJJ-34 | 2026-04-20 | |||
| J-205-JB | 2026-04-21 | |||
| 86-TKJ-3 | 2026-05-14 | |||
| PF-873-X | 2026-04-04 | |||
| 77-TVD-7 | 2026-03-20 | |||
| GB-384-T | 2026-03-31 | |||
| XR-577-D | 2026-03-24 | |||
| JS-707-R | 2026-03-21 | |||
| GJ-590-R | 2026-03-21 | |||
| L-247-BZ | 2026-03-19 | |||
| 04-ZDP-9 | 2026-03-06 | |||
| 7-TNH-46 | 2026-03-15 | |||
| P-652-LZ | 2026-03-31 | |||
| KZ-730-R | 2026-03-09 | |||
| 7-KPJ-76 | 2025-07-18 | |||
| 3-KBF-29 | 2025-12-05 | |||
| 99-XHB-3 | 2025-04-15 | |||
| 1-SJZ-80 | 2024-10-10 | |||
| PD-097-T | 2024-06-30 | |||
| KF-068-P | 2024-02-15 |