Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 24.275
€ 3.000,-
Nee
2013
2026-04-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane Estate met kenteken 1-KZJ-70 is op kenteken gezet in 2013. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Renault was € 24.275. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 116 pk. Dit model beschikt over een 1197 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.3 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.359 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 27 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 102 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 4.100.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1197 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1359 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1835 kg |
| Lengte | 4,56 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2013-09-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2013-09-03 |
| APK vervaldatum | 2026-09-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
2 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane Estate
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
28 dagen| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2013 | € 4.445,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2013 | 179.989 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 62 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 818 |
| Periode | 2012-04-30 - 2016-02-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2885 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 507 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 18% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 580 | 110 | € 24.900,- | € 2.691,- |
| 2012 | 580 | 110 | € 24.900,- | € 2.691,- |
| 2013 | 982 | 159 | € 25.293,- | € 2.673,- |
| 2013 | 982 | 159 | € 25.293,- | € 2.673,- |
| 2014 | 789 | 174 | € 24.545,- | € 2.645,- |
| 2014 | 789 | 174 | € 24.545,- | € 2.645,- |
| 2015 | 528 | 64 | € 24.242,- | € 3.015,- |
| 2015 | 528 | 64 | € 24.242,- | € 3.015,- |
| 2016 | 6 | 0 | € 24.476,- | € 3.465,- |
| 2016 | 6 | 0 | € 24.476,- | € 3.465,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 9-KPF-00 | |||
| 7-KZR-61 | |||
| 4-SJR-85 | |||
| 2-KFX-41 | |||
| 6-KDZ-33 | |||
| 1-KGS-27 | |||
| NZ-671-X | |||
| 4-KPZ-13 | |||
| 2-STS-77 | |||
| 43-ZXH-2 | |||
| 3-KGG-46 | |||
| 24-ZXD-2 | |||
| 7-KSP-36 | |||
| R-870-KX | |||
| 2-KHK-97 | |||
| 3-KGG-42 | |||
| 2-KHV-62 | |||
| R-804-KX | |||
| 2-KJB-36 | |||
| 7-SBX-10 | |||
| 9-SJF-19 | |||
| G-713-BL | |||
| SN-343-B | |||
| 8-KPH-17 | |||
| 57-ZLG-9 | |||
| 3-KGP-25 | |||
| 8-KPB-24 | |||
| 26-ZVJ-7 | |||
| 9-KXX-81 | |||
| S-091-GG |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 87-ZLL-5 | 2026-05-22 | |||
| 9-KJN-69 | 2026-05-22 | |||
| K-339-SG | 2026-05-22 | |||
| 2-KVR-53 | 2026-05-20 | |||
| 4-KNS-57 | 2026-05-19 | |||
| 3-TLT-60 | 2026-05-18 | |||
| 90-XVH-5 | 2026-05-17 | |||
| 62-ZPS-3 | 2026-05-16 | |||
| 7-KJS-96 | 2026-05-15 | |||
| GH-189-X | 2026-05-15 | |||
| HR-553-R | 2026-05-14 | |||
| GH-039-J | 2026-05-13 | |||
| 5-XBH-08 | 2026-05-12 | |||
| 44-XNK-1 | 2026-05-12 | |||
| 8-KPB-10 | 2026-05-11 | |||
| 6-ZHB-50 | 2026-05-11 | |||
| L-040-TT | 2026-05-11 | |||
| 7-XRL-55 | 2026-05-11 | |||
| 5-KBG-83 | 2026-05-09 | |||
| 4-XLT-57 | 2026-05-09 | |||
| 32-XTT-8 | 2026-05-09 | |||
| 8-KPH-16 | 2026-05-08 | |||
| 3-XPZ-20 | 2026-05-08 | |||
| 2-ZTH-91 | 2026-05-08 | |||
| 9-TPN-62 | 2026-05-05 | |||
| 40-ZFZ-3 | 2026-05-04 | |||
| 3-TPT-92 | 2026-05-03 | |||
| 5-XZD-15 | 2026-05-03 | |||
| 26-ZJD-3 | 2026-05-03 | |||
| 2-KBS-21 | 2026-04-30 |