Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 24.481
€ 3.000,-
Ja, 2020
2012
2026-04-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane Estate met kenteken H-347-ZF is op kenteken gezet in 2012. In juli 2020 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Destijds had deze Renault een catalogusprijs van € 24.481 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 116 pk. Dit model beschikt over een 1197 cc motor met 4 cilinders. Deze Mégane Estate haalt een maximale snelheid van 185 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.3 l/100 km. Met een massa van 1.359 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 18-06-2020. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De volgende APK-keuring staat gepland voor 06-03-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 3.400.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1197 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1359 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1835 kg |
| Lengte | 4,56 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2012-09-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2020-07-01 |
| APK vervaldatum | 2027-03-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 9 verkoopprijzen en 4 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 9 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Renault Mégane Estate stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2012
€ 3.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.234 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane Estate
Geïmporteerd naar Nederland
Na 7 jarenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 maand4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2012 | € 3.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2012 | 183.214 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2012 | 32 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 818 |
| Periode | 2012-04-30 - 2016-02-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2885 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 507 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 18% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 580 | 110 | € 24.900,- | € 2.691,- |
| 2012 | 580 | 110 | € 24.900,- | € 2.691,- |
| 2013 | 982 | 159 | € 25.293,- | € 2.673,- |
| 2013 | 982 | 159 | € 25.293,- | € 2.673,- |
| 2014 | 789 | 174 | € 24.545,- | € 2.645,- |
| 2014 | 789 | 174 | € 24.545,- | € 2.645,- |
| 2015 | 528 | 64 | € 24.242,- | € 3.015,- |
| 2015 | 528 | 64 | € 24.242,- | € 3.015,- |
| 2016 | 6 | 0 | € 24.476,- | € 3.465,- |
| 2016 | 6 | 0 | € 24.476,- | € 3.465,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 26-ZVJ-7 | |||
| 2-KFX-34 | |||
| 1-ZLB-24 | |||
| GR-186-S | |||
| 3-TTF-44 | |||
| 7-SBX-10 | |||
| GK-172-S | |||
| 1-XFG-86 | |||
| 7-KZR-61 | |||
| 6-KDZ-33 | |||
| 3-XJV-17 | |||
| 9-XVR-96 | |||
| TS-030-X | |||
| 48-XSF-5 | |||
| 7-KSP-36 | |||
| 4-KGX-36 | |||
| 22-ZHN-1 | |||
| 6-TZV-73 | |||
| 2-STS-77 | |||
| TL-020-X | |||
| 9-ZVJ-05 | |||
| GH-191-X | |||
| 45-XJS-5 | |||
| 9-ZVJ-08 | |||
| 3-KGG-42 | |||
| 5-TVF-23 | |||
| 2-KFX-41 | |||
| 6-ZJN-91 | |||
| 23-ZHN-1 | |||
| 32-ZFF-4 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 4-KNS-57 | 2026-05-19 | |||
| 9-KJN-69 | 2026-05-22 | |||
| 7-KJS-96 | 2026-05-15 | |||
| 5-KBG-83 | 2026-05-09 | |||
| GH-189-X | 2026-05-15 | |||
| 32-XTT-8 | 2026-05-09 | |||
| 8-KPH-16 | 2026-05-08 | |||
| 62-ZPS-3 | 2026-05-16 | |||
| 3-XPZ-20 | 2026-05-08 | |||
| 2-KBS-21 | 2026-04-30 | |||
| 9-TPN-62 | 2026-05-05 | |||
| 44-XNK-1 | 2026-05-12 | |||
| 6-KZT-39 | 2026-04-28 | |||
| 26-ZJD-3 | 2026-05-03 | |||
| 3-TLT-60 | 2026-05-18 | |||
| 5-XBH-08 | 2026-05-12 | |||
| 4-XLT-57 | 2026-05-09 | |||
| GH-544-F | 2026-04-29 | |||
| 7-XRL-55 | 2026-05-11 | |||
| GH-039-J | 2026-05-13 | |||
| 5-XZD-15 | 2026-05-03 | |||
| 2-KVR-53 | 2026-05-20 | |||
| K-339-SG | 2026-05-22 | |||
| 2-XFR-49 | 2026-05-23 | |||
| 87-ZLL-5 | 2026-05-22 | |||
| HR-553-R | 2026-05-14 | |||
| 6-ZHB-50 | 2026-05-11 | |||
| 2-ZTH-91 | 2026-05-08 | |||
| 3-TPT-92 | 2026-05-03 | |||
| L-040-TT | 2026-05-11 |