Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 26.095
€ 3.125,-
Nee
2013
2022-12-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Leon SC met kenteken 1-KRN-29 is op kenteken gezet in 2013. De nieuwwaarde van deze SEAT bedroeg € 26.095. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 122 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1395 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.2 l/100 km. Dankzij 1.204 kg ligt deze auto stevig op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2022. De APK is geldig tot 26-06-2026. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1395 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1204 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1700 kg |
| Lengte | 4,23 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2022-12-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2013-06-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2013-06-26 |
| APK vervaldatum | 2026-06-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Leon SC stationwagen
|
Recent te koop
13 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Leon SC
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
3 jaren3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 865 |
| Periode | 2013-06-07 - 2015-10-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 26 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 4 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 15% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 15 | 4 | € 24.974,- | € 2.896,- |
| 2013 | 15 | 4 | € 24.974,- | € 2.896,- |
| 2014 | 8 | 0 | € 25.632,- | € 3.272,- |
| 2014 | 8 | 0 | € 25.632,- | € 3.272,- |
| 2015 | 3 | 0 | € 26.569,- | € 3.599,- |
| 2015 | 3 | 0 | € 26.569,- | € 3.599,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 2-KLV-03 | 2025-02-15 | |||
| 4-TDK-58 | 2024-09-06 | |||
| RB-870-N | 2025-04-03 | |||
| 1-KLV-18 | 2022-04-08 | |||
| 9-KLT-23 | 2026-01-03 | |||
| 2-KLV-15 | 2020-12-26 | |||
| 9-KLT-08 | 2023-10-20 | |||
| 8-TPB-48 | 2020-09-17 | |||
| 3-TSK-51 | 2025-05-31 | |||
| 4-ZGG-26 | 2025-07-09 | |||
| 4-TDK-61 | 2021-06-12 | |||
| T-882-SX | 2024-12-23 | |||
| 1-KLV-89 | 2021-03-16 |