Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 23.190
€ 3.000,-
Nee
2013
2017-11-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Kia Ceed met kenteken 1-KNX-24 is afkomstig uit het bouwjaar 2013. Destijds had deze Kia een catalogusprijs van € 23.190 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 135 pk. Dit model beschikt over een 1591 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.2 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.268 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 3116 dagen in bezit. De APK is geldig tot 20-08-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 6.800.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1591 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 135 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1354 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1720 kg |
| Lengte | 4,31 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,65 m |
| Tenaamstelling | 2017-11-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2013-06-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2013-06-14 |
| APK vervaldatum | 2026-08-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
2 recente eigenaren
Eerste registratie
Kia Ceed
Huidige eigenaar
8 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2013 | € 6.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2013 | 173.735 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 25 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1064 |
| Periode | 2012-04-26 - 2016-02-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1981 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 28 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 716 | 5 | € 22.297,- | € 2.784,- |
| 2012 | 716 | 5 | € 22.297,- | € 2.784,- |
| 2013 | 705 | 12 | € 22.574,- | € 3.036,- |
| 2013 | 705 | 12 | € 22.574,- | € 3.036,- |
| 2014 | 358 | 3 | € 23.175,- | € 3.220,- |
| 2014 | 358 | 3 | € 23.175,- | € 3.220,- |
| 2015 | 200 | 8 | € 23.529,- | € 3.414,- |
| 2015 | 200 | 8 | € 23.529,- | € 3.414,- |
| 2016 | 2 | 0 | € 21.890,- | € 3.607,- |
| 2016 | 2 | 0 | € 21.890,- | € 3.607,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| GN-080-Z | 2026-05-22 | |||
| 5-KTN-89 | 2026-05-21 | |||
| 3-TLL-37 | 2026-05-21 | |||
| 93-XRB-5 | 2026-05-21 | |||
| 8-KPG-15 | 2026-05-20 | |||
| 3-KVS-76 | 2026-05-20 | |||
| 8-KPG-24 | 2026-05-20 | |||
| 33-XTD-8 | 2026-05-20 | |||
| 20-ZHV-5 | 2026-05-16 | |||
| 35-XBF-9 | 2026-05-14 | |||
| 07-ZVZ-6 | 2026-05-12 | |||
| 78-XSK-9 | 2026-05-12 | |||
| 9-ZDZ-31 | 2026-05-11 | |||
| 3-SBX-46 | 2026-05-09 | |||
| 04-ZXP-6 | 2026-05-08 | |||
| 2-ZBN-76 | 2026-05-07 | |||
| 2-XKD-34 | 2026-05-07 | |||
| 01-XBF-9 | 2026-05-04 | |||
| 1-KZD-94 | 2026-04-30 | |||
| 37-ZGP-6 | 2026-04-25 | |||
| 09-XKF-1 | 2026-04-24 | |||
| 45-ZPP-9 | 2026-04-18 | |||
| 4-KVS-10 | 2026-04-17 | |||
| 3-KVS-84 | 2026-04-11 | |||
| 88-XRJ-8 | 2026-04-07 | |||
| 8-ZFS-53 | 2026-04-07 | |||
| 1-ZGT-64 | 2026-04-07 | |||
| 4-KFV-88 | 2026-04-06 | |||
| 2-KSX-48 | 2026-04-04 | |||
| 08-XBF-9 | 2026-04-04 |