Kenteken check 1-KHF-27

BMW 3-serie Touring 318d

NL
1-KHF-27
Carscanner Score
6
6

Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport

Schade & onderhoud check

Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport

  • Online schadeverleden
  • WOK status (Wacht op keuren)
  • Onderhoudshistorie
  • BPM Schade check
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Specificaties

Merk & type
BMW 3-serie Touring 318d
Transmissie
Handgeschakeld
Brandstof
Diesel
Topsnelheid
210 km/u
Acceleratie 0–100 km/u
9,6 s

Deze BMW 3-serie Touring met kenteken 1-KHF-27 is op kenteken gezet in 2009. Dit voertuig is in april 2013 geïmporteerd naar Nederland. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze BMW was € 46.095. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 143 pk. Dit model beschikt over een 1995 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.8 liter per 100 km. Met een massa van 1.580 kg is deze auto solide gebouwd. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 3.100.

Brandstof Diesel
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.995 cm³
Vermogen 143 pk (105 kW)
Koppel 300 Nm
Versnellingen 6
Transmissie Handgeschakeld
Aandrijving Achterwielaandrijving
Brandstof Diesel
Verbruik (stad) 5.8 l/100 km
Verbruik (snelweg) 4.2 l/100 km
Verbruik (gecombineerd) 4.8 l/100 km
Milieuclassificatie 5
Actieradius op een volle tank (NEDC) 1.271 km
Carrosserie Stationwagen
Aantal zitplaatsen / deuren 5 / 5
Lengte × breedte × hoogte 4,53 × 1,82 × 1,42 m
Wielbasis 2,76 m
Rijklaar gewicht 1.505 kg
Technische max. massa voertuig 2.045 kg
Bagageruimte 460 – 1.385 l
Tankinhoud 61 l
205 mm
205/55 R16 91H Rondom
205
breedte (mm)
55
profiel (%)
R16
velg (inch)
Velg 7J × 16
Eerste registratie 05 jan 2009
Eerste toelating in Nederland 19 apr 2013 ↓
Gebruikt als taxi nee
Lederen bekleding
Navigatiesysteem

Bekijk de volledige fabrieksopties

Bovenstaande opties zijn afgeleid uit de verkoophistorie. In het Premium Rapport zie je de complete uitvoering en alle fabrieksopties direct van BMW van deze auto.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 3.283

Bij een handelaar

€ 3.127

Bij een particulier

€ 2.971

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 2.658

Particuliere verkoop

€ 2.971

Verwachte statijd

15 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 591 per maand
PER MAAND
Groningen € 199/mnd
Fryslân € 198/mnd
Drenthe € 198/mnd
Overijssel goedkoopst € 195/mnd
Flevoland € 196/mnd
Gelderland € 200/mnd
Utrecht € 196/mnd
Noord-Holland goedkoopst € 195/mnd
Zuid-Holland duurst € 202/mnd
Zeeland € 196/mnd
Noord-Brabant € 196/mnd
Limburg € 197/mnd

Het verschil tussen provincies komt door de provinciale opcenten.

Verzekering (WA) € 128
Brandstof € 125
Onderhoud & reparatie € 111
Afschrijving € 20
Banden € 13

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoopgeschiedenis

Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 27 dagen
Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Bekijk de volledige verkoopgeschiedenis
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle 9 foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

  • 05 jan 2009

    Eerste registratie

    BMW 3-serie Touring

  • 19 apr 2013

    Geïmporteerd naar Nederland

    Na 4 jaren
  • 05 jan 2009

    Eigenaar wijziging

  • Verborgen historie · bekijk in premium
  • 08 dec 2017

    Eigenaar wijziging

  • Verborgen historie · bekijk in premium
  • 09 feb 2022

    Eigenaar wijziging

    2 dagen
  • 11 feb 2022

    Huidige eigenaar

    4 jaren
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Import check

BPM controle

Xxxxxxx

Bruto BPM

€ 3.881

Bekijk de volledige import check
  • BPM controle op schade-import
  • Afschrijvingsmethode en vaststeldatum BPM
  • Onderhoudshistorie, ook uit het buitenland
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

2 kilometerstanden bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

Geen bijzonderheden
Er zijn geen bijzonderheden gevonden in de APK historie van deze auto.

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

Ja, deze BMW 3-serie Touring is een importauto: voor het eerst toegelaten op 5 januari 2009 en op 19 april 2013 in Nederland geregistreerd.
Een BMW 3-serie Touring uit 2009 zoals 1-KHF-27 is op dit moment circa € 3.100 waard. Dit is een indicatie, geen taxatie.
Voor 1-KHF-27 is alleen een kilometerstand bekend uit een eerdere advertentie (17 februari 2022), dus geen actuele stand. Het premium rapport toont die stand en de tellerstandhistorie van de auto.
Nee. Er zijn bij de RDW geen terugroepacties bekend voor 1-KHF-27.
De nieuwprijs van 1-KHF-27 was volgens de RDW € 46.095, inclusief btw en BPM.
Deze BMW 3-serie Touring is 2 keer online te koop aangeboden, voor het eerst op 13 januari 2022 en voor het laatst op 17 februari 2022. Een recente advertentie is bij Carscanner niet bekend; dat sluit niet uit dat de auto elders te koop staat.
1-KHF-27 is voor het eerst toegelaten op 5 januari 2009. Op basis van die datum geldt 2009 als bouwjaar.
1-KHF-27 heeft een vermogen van 143 pk.

Algemene informatie

Model BMW 3-serie Touring stationwagen
Recente marktcijfers bouwjaar 2009
€
Gem. recente vraagprijs € 2.999,-
KM
Gem. recente kilometerstand 379.341 km
#
Recent aangeboden 4 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 2
Gemiddeld aantal dagen in bezit 902 · ± 2 jaar
Productieperiode 17 sep 2008 – 12 mei 2011
Geregistreerde auto's in NL 733 waarvan 1 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 287 van 733 · 39% waarvan 1 in de laatste 12 maanden

Historie

BMW 3-serie Touring stationwagen
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2008 89 registraties · 46 import 89 46 € 48.170,- € 5.219,- Gem. nieuwprijs € 48.170,- · Gem. BPM € 5.219,-
2009 deze auto 455 registraties · 168 import 455 168 € 46.328,- € 5.951,- Gem. nieuwprijs € 46.328,- · Gem. BPM € 5.951,-
2010 185 registraties · 71 import 185 71 € 47.858,- € 5.153,- Gem. nieuwprijs € 47.858,- · Gem. BPM € 5.153,-
2011 4 registraties · 2 import 4 2 € 46.516,- € 1.438,- Gem. nieuwprijs € 46.516,- · Gem. BPM € 1.438,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
59-XTR-6 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
4-XJF-11 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
1-XLX-56 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
31-HVJ-6 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
41-LGD-7 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
7-TNP-51 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 6 auto's

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
RZ-148-D 2026-08-22 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
69-KTZ-1 2026-09-08 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
4-KVH-10 2026-08-25 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
SK-454-G 2026-09-04 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KPV-78-D 2026-09-10 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
3-TTG-35 2026-08-05 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
3-XLF-73 2026-09-01 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
31-GXK-4 2026-08-02 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
SJ-819-X 2026-07-18 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
07-JVX-9 2026-07-14 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
04-HVK-9 2026-07-09 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
15-HHR-4 2026-07-08 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
18-JTV-6 2024-03-04 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
8-TRN-38 2021-04-17 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
6-KNB-78 2021-11-07 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
8-ZRZ-94 2025-07-19 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
90-HTT-4 2021-11-22 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
3klh34 2020-06-18 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
51-JZK-4 2021-10-28 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JN-823-R 2021-06-17 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
81-KXZ-1 2022-05-21 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
81-NXR-3 2024-01-28 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
17-JZK-3 2023-05-15 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JL-659-J 2021-12-17 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
6-TKS-71 2023-12-17 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
TP-888-F 2025-06-28 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KF-131-P 2020-08-20 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
9-XXX-20 2021-01-29 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
28-LRF-4 2024-02-20 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
55-HXG-9 2024-12-14 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van 1-KHF-27 delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X