Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.960,-
Nee
2005
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf met kenteken 09-RG-LT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 90 pk. De motor heeft een inhoud van 1896 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.2 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.362 kg voor optimale prestaties. De APK is geldig tot 24-07-2023. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1896 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 90 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 6.5 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 4.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1532 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1890 kg |
| Lengte | 4,32 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Eerste registratie | 2005-04-13 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2005-04-13 |
| APK vervaldatum | 2023-07-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
6 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
3 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 1.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 350.250 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1199 |
| Periode | 2004-11-04 - 2007-01-02 |
| Aantal geregistreerde auto's | 490 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 35 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 5 | 3 | € 7.197,- | |
| 2004 | 5 | 3 | € 7.197,- | |
| 2005 | 315 | 20 | € 7.029,- | |
| 2005 | 315 | 20 | € 7.029,- | |
| 2006 | 169 | 12 | € 27.175,- | € 6.918,- |
| 2006 | 169 | 12 | € 27.175,- | € 6.918,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 8.556,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 8.556,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 30RLHD |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 34-RN-SV | 2026-05-16 | |||
| 68-RT-PX | 2026-01-20 | |||
| 46-RT-ZX | 2026-01-20 | |||
| 50-RP-JH | 2025-11-09 | |||
| HR-690-B | 2025-09-25 | |||
| 30-SF-BK | 2025-08-15 | |||
| 81-RR-HH | 2025-07-15 | |||
| 19-RD-XR | 2025-06-13 | |||
| 05RSPF | 2025-06-02 | |||
| 11-RP-XR | 2025-05-27 | |||
| 27-RX-SP | 2025-04-05 | |||
| 33-RK-VR | 2025-04-04 | |||
| 42-RV-JN | 2025-02-23 | |||
| 01-RH-PH | 2025-02-23 | |||
| 53-RK-VR | 2025-02-06 | |||
| 47-RS-TR | 2025-02-03 | |||
| 44-RH-DF | 2025-01-26 | |||
| 98-RK-SH | 2025-01-16 | |||
| 25-SB-KR | 2024-11-28 | |||
| 62-RR-VN | 2024-11-25 | |||
| 72-RP-JG | 2024-11-13 | |||
| 19RTXP | 2024-11-05 | |||
| 61-RL-DR | 2024-10-13 | |||
| 63-PZ-RG | 2024-09-03 | |||
| 75-RK-BS | 2024-08-10 | |||
| 72-RS-FD | 2024-07-17 | |||
| 49-RZ-VH | 2024-06-16 | |||
| 72-RK-VR | 2024-06-11 | |||
| 68-RR-JP | 2024-05-25 | |||
| 87-RV-RG | 2024-04-24 |