Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.995,-
Nee
2004
2020-07-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Nissan X-trail met kenteken 09NRVG is op kenteken gezet in 2004. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Dankzij 1.490 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 2124 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 20-11-2020.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Milieulabel | E |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1590 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2000 kg |
| Lengte | 4,51 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,75 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2020-07-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-01-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-01-22 |
| APK vervaldatum | 2020-11-20 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Nissan X-trail stationwagen
|
Nu te koop
11 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Nissan X-trail
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 756 |
| Periode | 2001-08-16 - 2007-05-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 167 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 13 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 8% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 25 | 0 | € 7.764,- | |
| 2001 | 17 | 0 | € 8.959,- | |
| 2001 | 25 | 0 | € 7.764,- | |
| 2002 | 21 | 4 | € 9.016,- | |
| 2002 | 70 | 8 | € 7.738,- | |
| 2002 | 70 | 8 | € 7.738,- | |
| 2003 | 6 | 1 | € 9.057,- | |
| 2003 | 29 | 3 | € 7.815,- | |
| 2003 | 29 | 3 | € 7.815,- | |
| 2004 | 29 | 2 | € 7.760,- | |
| 2004 | 29 | 2 | € 7.760,- | |
| 2005 | 8 | 0 | € 7.836,- | |
| 2005 | 8 | 0 | € 7.836,- | |
| 2006 | 5 | 0 | € 7.861,- | |
| 2006 | 5 | 0 | € 7.861,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 7.838,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 7.838,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 50-JZ-TF | 2026-05-21 | |||
| 74-SR-HR | 2026-05-18 | |||
| 02-ZK-DS | 2026-04-24 | |||
| 22-TK-PL | 2026-04-24 | |||
| 17-JN-XV | 2026-04-16 | |||
| 41-LN-JT | 2026-03-13 | |||
| 98-RJ-TZ | 2026-03-27 | |||
| 67-TB-DX | 2026-03-25 | |||
| 23-RN-KX | 2026-03-08 | |||
| 18-LX-KF | 2026-03-10 | |||
| 06-NT-XN | 2025-11-19 | |||
| 61-NN-XR | 2025-02-05 | |||
| 17-NJ-LZ | 2021-05-30 | |||
| 93-JF-ZH | 2024-08-22 | |||
| 01-JL-ZX | 2024-02-17 | |||
| 44JXSJ | 2021-01-27 | |||
| 54-RS-PV | 2021-12-17 | |||
| 76-JB-FR | 2024-03-29 | |||
| 46-HP-GR | 2023-09-07 | |||
| 75-LF-VZ | 2025-01-04 | |||
| 13-JG-RT | 2022-12-24 | |||
| 82-HL-GN | 2025-06-20 | |||
| 35-LT-GX | 2024-08-23 | |||
| 40-LR-NG | 2024-10-17 | |||
| 77PLNV | 2020-09-29 | |||
| 62-LH-VB | 2022-07-14 | |||
| 49-JG-TJ | 2021-07-28 | |||
| 76-LG-FX | 2023-05-18 | |||
| 80-PG-JP | 2024-11-01 | |||
| 20-HP-XK | 2023-06-10 |