Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.899,-
Nee
2006
2024-11-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Corsa met kenteken 09-TN-NH is op kenteken gezet in 2006. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 90 pk. Dit model beschikt over een 1364 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.9 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.140 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. Dit voertuig moet over 156 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1364 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 90 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1140 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1585 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2024-11-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-11-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-11-27 |
| APK vervaldatum | 2026-11-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Corsa MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.996 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Corsa
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.996,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 199.225 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 967 |
| Periode | 2006-10-19 - 2010-12-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6071 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 12 |
| Aantal import auto's | 658 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 12 |
| Import percentage | 11% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 132 | 5 | € 3.036,- | |
| 2006 | 132 | 5 | € 3.036,- | |
| 2007 | 128 | 5 | € 19.734,- | € 4.320,- |
| 2007 | 1298 | 84 | € 17.693,- | € 3.583,- |
| 2007 | 1298 | 84 | € 17.693,- | € 3.583,- |
| 2008 | 175 | 0 | € 19.583,- | € 4.213,- |
| 2008 | 2264 | 177 | € 17.498,- | € 3.215,- |
| 2008 | 2264 | 177 | € 17.498,- | € 3.215,- |
| 2009 | 94 | 14 | € 19.193,- | € 3.642,- |
| 2009 | 1968 | 356 | € 16.473,- | € 2.629,- |
| 2009 | 1968 | 356 | € 16.473,- | € 2.629,- |
| 2010 | 18 | 0 | € 18.883,- | € 3.772,- |
| 2010 | 409 | 36 | € 16.480,- | € 2.706,- |
| 2010 | 408 | 35 | € 16.482,- | € 2.706,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| T-050-GR | |||
| 30-ZG-XT | |||
| 29-XJ-JH | |||
| 91-LGB-6 | |||
| R-991-TG | |||
| N-762-LH | |||
| 62-LDJ-2 | |||
| SG-286-G | |||
| RV-609-N | |||
| 66-TN-NG | |||
| 91-ZF-KF | |||
| 22-ZJ-JT | |||
| K-062-RV | |||
| 40-XP-HX | |||
| 91-XH-GR | |||
| 32-TT-BL | |||
| 00-HRH-2 | |||
| 69-KLZ-5 | |||
| 96-XK-HZ | |||
| 51-ZR-PR | |||
| 38-XG-HG | |||
| 57-XG-LB | |||
| 42-GKN-9 | |||
| 56-KHV-1 | |||
| 30-GPB-2 | |||
| NJ-098-R | |||
| 82-JPZ-1 | |||
| K-538-RG | |||
| 56-GVL-3 | |||
| 83-ZF-LR |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 38-GBF-5 | 2026-05-26 | |||
| 83-HXX-2 | 2026-05-28 | |||
| 94-ZR-XV | 2026-05-27 | |||
| 33-HDK-3 | 2026-05-28 | |||
| K-310-RZ | 2026-05-23 | |||
| N-287-RT | 2026-05-24 | |||
| HNF-75-G | 2026-05-20 | |||
| 80-KRB-2 | 2026-05-22 | |||
| 43-HSV-4 | 2026-05-19 | |||
| 10-HTN-5 | 2026-05-25 | |||
| 19-XK-XJ | 2026-05-22 | |||
| R-246-BB | 2026-05-17 | |||
| 20-GXF-5 | 2026-05-16 | |||
| 94-ZL-GF | 2026-05-19 | |||
| 02-TL-NR | 2026-05-19 | |||
| 17-HBG-1 | 2026-05-19 | |||
| 18-JDH-4 | 2026-05-19 | |||
| 03-ZF-DR | 2026-05-21 | |||
| PD-705-K | 2026-05-22 | |||
| J-863-PS | 2026-05-12 | |||
| 19-ZK-BS | 2026-05-11 | |||
| 29-ZK-BN | 2026-05-25 | |||
| 57-ZR-LB | 2026-05-27 | |||
| 77-XN-NS | 2026-05-09 | |||
| 68-KFB-3 | 2026-05-12 | |||
| 98-TL-XZ | 2026-05-19 | |||
| 90-GVX-2 | 2026-05-11 | |||
| 71-HVT-1 | 2026-05-15 | |||
| 12-GJH-8 | 2026-05-25 | |||
| 60-JND-8 | 2026-05-16 |