Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 2.806,-
Nee
2006
2026-04-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Punto met kenteken 09-TH-XV is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 78 pk. De motor heeft een inhoud van 1368 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.9 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.115 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 51 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 04-03-2027. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 78 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1115 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1600 kg |
| Lengte | 4,03 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-10-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-10-13 |
| APK vervaldatum | 2027-03-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat Punto MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.650 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.350 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Punto
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
23 dagenHuidige eigenaar
1 maand2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.650,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 209.097 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 41 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 948 |
| Periode | 2005-09-30 - 2018-06-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 7884 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Aantal import auto's | 1451 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Import percentage | 18% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 71 | 31 | € 15.485,- | € 2.836,- |
| 2005 | 71 | 31 | € 15.485,- | € 2.836,- |
| 2006 | 1510 | 139 | € 13.121,- | € 3.043,- |
| 2006 | 1510 | 139 | € 13.121,- | € 3.043,- |
| 2007 | 1450 | 164 | € 14.199,- | € 2.848,- |
| 2007 | 1450 | 164 | € 14.199,- | € 2.848,- |
| 2008 | 1496 | 194 | € 15.213,- | € 2.539,- |
| 2008 | 1496 | 194 | € 15.213,- | € 2.539,- |
| 2009 | 1445 | 355 | € 16.671,- | € 2.347,- |
| 2009 | 1445 | 355 | € 16.671,- | € 2.347,- |
| 2010 | 1141 | 259 | € 15.808,- | € 2.375,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 18.254,- | € 1.493,- |
| 2011 | 512 | 181 | € 16.185,- | € 1.968,- |
| 2011 | 512 | 181 | € 16.185,- | € 1.968,- |
| 2012 | 164 | 83 | € 16.110,- | € 2.207,- |
| 2012 | 164 | 83 | € 16.110,- | € 2.207,- |
| 2013 | 40 | 19 | € 18.371,- | € 2.494,- |
| 2013 | 40 | 19 | € 18.371,- | € 2.494,- |
| 2014 | 18 | 7 | € 16.601,- | € 2.706,- |
| 2014 | 18 | 7 | € 16.601,- | € 2.706,- |
| 2015 | 13 | 7 | € 17.199,- | € 2.054,- |
| 2015 | 13 | 7 | € 17.199,- | € 2.054,- |
| 2016 | 6 | 3 | € 18.784,- | € 972,- |
| 2016 | 6 | 3 | € 18.784,- | € 972,- |
| 2017 | 12 | 6 | € 19.450,- | € 2.041,- |
| 2017 | 12 | 6 | € 19.450,- | € 2.041,- |
| 2018 | 6 | 3 | € 19.490,- | € 3.469,- |
| 2018 | 6 | 3 | € 19.490,- | € 3.469,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 28-SP-VD | |||
| 05-ZB-JH | |||
| 14-XH-TJ | |||
| 42-TH-SG | |||
| 54-TB-KK | |||
| 29-HNS-1 | |||
| 22-TB-SX | |||
| 20-GSV-2 | |||
| TL-387-F | |||
| 01-TF-GS | |||
| 96-XH-TJ | |||
| 48-KXG-2 | |||
| 94-XL-DL | |||
| 55-JLV-4 | |||
| 69-ZN-KD | |||
| 92-XT-PB | |||
| 40-ZH-DS | |||
| 78-ZG-KV | |||
| 12-XH-LP | |||
| J-740-ZG | |||
| GP-397-R | |||
| 28-XG-BV | |||
| 12-SN-BG | |||
| 67-SV-DZ | |||
| 14-XK-TL | |||
| 60-TJ-KZ | |||
| 03-XB-GT | |||
| 43-XT-GR | |||
| 50-TT-BT | |||
| 82-XT-KF |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 96-XG-RB | 2026-05-19 | |||
| 28-HDB-5 | 2026-05-19 | |||
| KX-343-F | 2026-05-16 | |||
| RF-589-V | 2026-05-20 | |||
| 57-SP-NK | 2026-05-15 | |||
| 24-JNJ-2 | 2026-05-16 | |||
| 15-TH-VK | 2026-05-12 | |||
| 14-HGK-3 | 2026-05-16 | |||
| 42-ZJ-VX | 2026-05-11 | |||
| 58-ZF-XD | 2026-05-19 | |||
| 27-XR-RZ | 2026-05-09 | |||
| 17-XK-TL | 2026-05-07 | |||
| 70-TR-SZ | 2026-05-07 | |||
| 01-TG-FT | 2026-05-07 | |||
| 37-TGF-4 | 2026-05-16 | |||
| 12-ZG-ZS | 2026-05-04 | |||
| 57-KSF-2 | 2026-05-01 | |||
| 17-SP-VD | 2026-05-13 | |||
| JD-967-J | 2026-04-30 | |||
| 50-SR-FF | 2026-05-06 | |||
| JKH-06-Z | 2026-05-02 | |||
| 70-TGS-8 | 2026-04-29 | |||
| PP-953-G | 2026-04-30 | |||
| HH-446-N | 2026-04-26 | |||
| 52-JTL-7 | 2026-04-25 | |||
| 58-HRZ-9 | 2026-05-06 | |||
| 38-KFB-8 | 2026-05-16 | |||
| 51-ZP-LG | 2026-05-02 | |||
| 85-TD-GP | 2026-04-25 | |||
| 25-SK-VP | 2026-04-27 |