Kenteken check 09-RFV-5

Mazda MX-5 1.8 TS+

NL
09-RFV-5
Carscanner Score
6.5
6.5

Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

9k tot 11k

Catalogusprijs

€ 34.734

BPM

€ 7.070,-

Laatste prijs

€ xx.xxx,-

Import

Nee

Bouwjaar

2011

Tenaamstelling

30 mrt 2026

Laatste kmstand

xx.xxx km

Premium

Bekijk wat deze Mazda MX-5 écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Eigenarenhistorie
Rapport 09-RFV-5
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Eigenarenhistorie

Specificaties

Merk & type
Mazda MX-5 1.8 TS+
Transmissie
Handgeschakeld
Brandstof
Benzine
Topsnelheid
194 km/u
Acceleratie 0–100 km/u
9,9 s
Milieulabel
D

Deze Mazda MX-5 met kenteken 09-RFV-5 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2011. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Mazda was € 34.734. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 127 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1798 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7 liter per 100 km. Met een massa van 1.150 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 181 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 19-03-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 10.600.

Brandstof Benzine
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.798 cm³
Vermogen 126 pk (93 kW)
Koppel 167 Nm
Versnellingen 5
Transmissie Handgeschakeld
Aandrijving Achterwielaandrijving
Milieulabel D
Brandstof Benzine
Verbruik (gecombineerd) 7 l/100 km
Milieuclassificatie 4
Carrosserie Cabriolet
Aantal zitplaatsen / deuren 2 / 2
Lengte × breedte × hoogte 4,02 × 1,72 × 1,26 m
Wielbasis 2,33 m
Rijklaar gewicht 1.075 kg
Technische max. massa voertuig 1.375 kg
205 mm
205/50 R16 Rondom
205
breedte (mm)
50
profiel (%)
R16
velg (inch)
Velg 16
Tenaamstelling 30 mrt 2026 ↓
Eerste registratie 13 mei 2011
Eerste toelating in Nederland 13 mei 2011
APK vervaldatum 19 mrt 2027 ↓
Laatste RDW kilometerstand registratie in 2026 ↓
Gebruikt als taxi nee
BOVAG garantie
Dealer onderhouden
Eerste eigenaar
Garantie
Geldige APK
Nationale Autopas
Nederlandse auto
Onderhoudsbeurt
Poetsbeurt
Vloeistoffen controleren
Wettelijke garantie
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Hardtop
Lichtmetalen velgen
Open dak
Verwarmde buitenspiegels
Airconditioning
Automatische klimaatregeling
Elektrisch bedienbare ramen
Elektrisch bedienbare ramen voor
Lederen bekleding
Lederen stuurwiel
Stoelverwarming
Voorstoelen
LED verlichting
Mistlampen
CD-wisselaar
High Performance audiosysteem
Radio
Telefoon
Airbags
Airbags voor
Alarmsysteem
Antiblokkeersysteem (ABS)
Bestuurdersairbag
Cruise control
Elektronisch stabiliteitsprogramma (ESP)
Startonderbreker
Tractiecontrole
5-versnellingsbak
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Centrale vergrendeling
Emissieklasse Euro 4
Handgeschakeld

Bekijk de volledige fabrieksopties

Bovenstaande opties zijn afgeleid uit de verkoophistorie. In het Premium Rapport zie je de complete uitvoering en alle fabrieksopties direct van Mazda van deze auto.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 11.200

Bij een handelaar

€ 10.600

Bij een particulier

€ 10.100

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 9.000

Particuliere verkoop

€ 10.100

Verwachte statijd

52 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 553 per maand
PER MAAND
Afschrijving € 177
Brandstof € 153
Onderhoud & reparatie € 88
Verzekering (WA) € 81
Groningen € 41/mnd
Fryslân € 41/mnd
Drenthe € 41/mnd
Overijssel goedkoopst € 39/mnd
Flevoland € 40/mnd
Gelderland € 42/mnd
Utrecht € 40/mnd
Noord-Holland goedkoopst € 39/mnd
Zuid-Holland duurst € 43/mnd
Zeeland € 40/mnd
Noord-Brabant € 40/mnd
Limburg € 40/mnd

Het verschil tussen provincies komt door de provinciale opcenten.

Banden € 14

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoopgeschiedenis

Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 16 dagen
Bron 3 bronnen
Foto advertentie Foto advertentie Foto advertentie
Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 48 dagen
Bron 3 bronnen
Foto advertentie Foto advertentie Foto advertentie
Bekijk de volledige verkoopgeschiedenis
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle 41 foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

Eigenaren

2 recente eigenaren

  • 13 mei 2011

    Eerste registratie

    Mazda MX-5

  • 13 mei 2011

    Eigenaar wijziging

  • Verborgen historie · bekijk in premium
  • 20 jul 2020

    Eigenaar wijziging

    18 dagen
  • 07 aug 2020

    Eigenaar wijziging

    5 jaren
  • 04 feb 2026

    Eigenaar wijziging

    1 maand
  • 30 mrt 2026

    Huidige eigenaar

    6 maanden
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

2 kilometerstanden bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

2020
2021
?
2022
2023
2024
2025
2026
APK geldig tot
19 maart 2027
Keuringen
7 keuringen
19 mrt 2026
Goedgekeurd

APK Keuring 2026

om 08:55
Goedgekeurd
22 jul 2025
Goedgekeurd

APK Keuring 2025

om 14:33
Goedgekeurd
23 jul 2024
Goedgekeurd

APK Keuring 2024

om 15:18
Goedgekeurd
13 jul 2023
Goedgekeurd

APK Keuring 2023

om 11:52
Goedgekeurd
8 jul 2022
Onbekend
?

APK Keuring 2022

om 15:00
Onbekend
Xxxxxxxxx
Xxxxxxxxxxx xxxxx xxxx (xxxx)
Bekijk alle gebreken in het premium rapport
8 jul 2021
Goedgekeurd

APK Keuring 2021

Goedgekeurd
8 jul 2020
Goedgekeurd

APK Keuring 2020

Goedgekeurd

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

Carscanner schat de marktwaarde van deze Mazda MX-5 op ongeveer € 10.600, op basis van marktdata van vergelijkbare exemplaren.
Deze Mazda MX-5 uit 2011 hoeft pas over 5 maanden weer naar de keuring: de APK loopt tot 19 maart 2027.
Deze Mazda MX-5 heeft volgens de RDW 2 tenaamstellingen gehad sinds de eerste Nederlandse registratie. Dat aantal telt elke registratiewissel, ook tussen autobedrijven onderling. Bekijk het exacte aantal particuliere en zakelijke eigenaren in het premium rapport
Voor deze Mazda MX-5 is alleen een kilometerstand bekend uit een eerdere advertentie (30 maart 2026). Het premium rapport toont die stand en de tellerstandhistorie.
09-RFV-5 is niet geïmporteerd; de eerste toelating op 13 mei 2011 vond in Nederland plaats.
Voor 09-RFV-5 zijn geen terugroepacties geregistreerd.
09-RFV-5 staat sinds 30 maart 2026 op de huidige naam, inmiddels 6 maanden.
Volgens de RDW-registratie bedroeg de cataloguswaarde van 09-RFV-5 € 34.734.

Algemene informatie

Model Mazda MX-5 cabriolet
Recente marktcijfers bouwjaar 2011
#
Recent aangeboden 0 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 2
Gemiddeld aantal dagen in bezit 980 · ± 3 jaar
Productieperiode 21 sep 2005 – 30 dec 2011
Geregistreerde auto's in NL 3.622 waarvan 61 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 1.651 van 3.622 · 46% waarvan 61 in de laatste 12 maanden

Historie

Mazda MX-5 cabriolet
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2005 30 registraties · 15 import 30 15 € 30.745,- € 5.745,- Gem. nieuwprijs € 30.745,- · Gem. BPM € 5.745,-
2006 1.051 registraties · 500 import 1.051 500 € 31.661,- € 5.914,- Gem. nieuwprijs € 31.661,- · Gem. BPM € 5.914,-
2007 847 registraties · 379 import 847 379 € 32.175,- € 6.181,- Gem. nieuwprijs € 32.175,- · Gem. BPM € 6.181,-
2008 765 registraties · 367 import 765 367 € 33.228,- € 6.248,- Gem. nieuwprijs € 33.228,- · Gem. BPM € 6.248,-
2009 385 registraties · 159 import 385 159 € 34.415,- € 6.074,- Gem. nieuwprijs € 34.415,- · Gem. BPM € 6.074,-
2010 494 registraties · 217 import 494 217 € 30.946,- € 5.529,- Gem. nieuwprijs € 30.946,- · Gem. BPM € 5.529,-
2011 deze auto 50 registraties · 14 import 50 14 € 30.284,- € 6.069,- Gem. nieuwprijs € 30.284,- · Gem. BPM € 6.069,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
78-XX-LG 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
J-615-HP 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HVB-68-N 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JHZ-43-H 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
J-956-HL 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
4-XGS-47 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KG-254-N 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
22-JHL-1 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
87-JLL-4 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
26-PGJ-8 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KNK-22-J 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
34-SZ-GT 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
08-GXK-1 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
P-502-NP 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HL-427-H 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
39-NHH-3 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
XD-794-N 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KT-094-S 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
28-LPL-5 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
P-795-PL 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
7-SHS-52 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KD-295-S 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
P-511-DX 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
ZP-964-Z 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
86-TT-DK 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
PP-256-L 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
G-486-GB 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
NN-268-N 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KSN-58-S 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
L-273-PK 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
XH-652-R 2026-08-29 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
H-265-VZ 2026-09-20 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
H-187-KN 2026-09-21 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KVK-13-R 2026-09-15 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
RX-894-H 2026-09-13 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
H-154-XD 2026-09-11 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
N-637-HR 2026-08-22 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
PH-801-H 2026-09-06 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
R-534-JH 2026-09-05 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-406-KF 2026-09-05 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
36-XF-ZV 2026-09-03 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
6-TGD-10 2026-09-01 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KNT-56-D 2026-08-28 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
SX-892-S 2026-08-26 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
J-707-GP 2026-08-25 2 € xx.xxx,- xxx.xxx km
PT-336-Z 2026-08-24 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KSZ-15-Z 2026-08-24 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
H-433-GK 2026-08-22 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KKP-03-S 2026-08-11 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
RX-945-V 2026-08-19 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
20-RFZ-7 2026-09-18 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
TL-550-L 2026-09-17 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KB-293-K 2026-09-11 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
70-SZ-TD 2026-09-10 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
PT-363-F 2026-09-09 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
9-TPK-49 2026-09-06 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
G-362-GK 2026-09-06 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HKP-74-V 2026-09-01 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
26-XK-BS 2026-08-31 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
PK-496-G 2026-08-30 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van 09-RFV-5 delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X