Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 19.020
€ 3.775,-
Nee
2011
2023-02-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Kia Soul met kenteken 09-PDH-1 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2011. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Kia was € 19.020. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 126 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1591 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.6 liter per 100 km. Met een massa van 1.245 kg is deze auto solide gebouwd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2023. Dit voertuig moet over 144 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1591 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 127 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1329 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1680 kg |
| Lengte | 4,11 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,66 m |
| Wielbasis | 2,55 m |
| Tenaamstelling | 2023-02-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2011-01-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2011-01-24 |
| APK vervaldatum | 2026-10-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Kia Soul MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2011
€ 4.895 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.295 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Kia Soul
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2011 | € 4.895,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2011 | 196.238 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2011 | 12 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1219 |
| Periode | 2008-12-24 - 2011-12-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2410 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 167 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 2 | 1 | € 2.854,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 2.854,- | |
| 2009 | 1260 | 94 | € 18.745,- | € 3.120,- |
| 2009 | 1259 | 93 | € 18.745,- | € 3.121,- |
| 2010 | 847 | 64 | € 18.960,- | € 3.434,- |
| 2010 | 847 | 64 | € 18.960,- | € 3.434,- |
| 2011 | 301 | 8 | € 18.130,- | € 3.613,- |
| 2011 | 301 | 8 | € 18.130,- | € 3.613,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 26-NLR-9 | |||
| NF-619-S | |||
| 85-KRT-9 | |||
| 92-NKF-6 | |||
| XG-279-J | |||
| 69-KZL-6 | |||
| 00-PDZ-2 | |||
| 05-NVS-4 | |||
| 67-NXB-9 | |||
| 83-PDR-1 | |||
| 94-LSX-3 | |||
| 2-KJV-68 | |||
| 18-JTF-9 | |||
| 06-KDF-9 | |||
| 35-HVG-6 | |||
| 52-HVG-6 | |||
| 80-JJG-3 | |||
| 71-JPS-6 | |||
| KB-331-V | |||
| 15-JKL-6 | |||
| 11-LLJ-3 | |||
| 17-KFR-5 | |||
| 22-KHS-5 | |||
| 93-KHB-2 | |||
| 85-NLL-3 | |||
| PB-833-F | |||
| 45-JSP-9 | |||
| K-053-DV | |||
| RH-348-R | |||
| 15-LVG-1 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 27-NND-9 | 2026-05-15 | |||
| 77-JJS-4 | 2026-04-26 | |||
| 89-LTJ-9 | 2026-04-30 | |||
| 48-KKZ-2 | 2026-05-20 | |||
| 50-JJL-1 | 2026-05-21 | |||
| 10-KLX-8 | 2026-05-13 | |||
| 27-JJZ-6 | 2026-05-08 | |||
| 64-NZF-9 | 2026-04-20 | |||
| PV-456-D | 2026-05-07 | |||
| 42-LLN-1 | 2026-05-05 | |||
| 24-JRJ-8 | 2026-05-02 | |||
| 43-HNV-5 | 2026-05-01 | |||
| 54-NHZ-6 | 2026-05-02 | |||
| 64-JJS-4 | 2026-04-27 | |||
| 69-KHN-4 | 2026-04-25 | |||
| 33-LFR-5 | 2026-04-24 | |||
| 57-NXZ-6 | 2026-04-24 | |||
| 69-KBD-5 | 2026-04-23 | |||
| JDV-25-Z | 2026-04-21 | |||
| GT-079-P | 2026-04-20 | |||
| 85-HSN-6 | 2026-04-18 | |||
| 53-KZT-5 | 2026-04-18 | |||
| 09-JZF-5 | 2026-04-18 | |||
| 77-PDX-5 | 2026-04-03 | |||
| 67-PDR-1 | 2026-04-16 | |||
| 84-PDX-5 | 2026-04-16 | |||
| 28-JJV-5 | 2026-04-13 | |||
| 34-LKP-4 | 2026-03-28 | |||
| 28-LVR-6 | 2026-05-21 | |||
| 20-HXL-2 | 2026-04-09 |