Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 50.617
€ 10.722,-
Nee
2009
2026-05-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A5 Coupé met kenteken 09-JHV-4 is op kenteken gezet in 2009. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Audi was € 50.617. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 180 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1984 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Met 1.505 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 7 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 18 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 5.500.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 180 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1505 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1930 kg |
| Lengte | 4,78 m |
| Breedte | 1,85 m |
| Hoogte | 1,38 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-06-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-06-11 |
| APK vervaldatum | 2026-05-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 2 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 2 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Audi A5 Coupé coupe
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 6.413 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi A5 Coupé
Eigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
13 dagen2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 6.413,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 227.605 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 14 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 937 |
| Periode | 2008-09-29 - 2012-05-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 436 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 71 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 16% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 15 | 7 | € 59.803,- | € 5.191,- |
| 2008 | 32 | 10 | € 50.369,- | € 7.767,- |
| 2008 | 32 | 10 | € 50.369,- | € 7.767,- |
| 2009 | 126 | 37 | € 56.767,- | € 9.285,- |
| 2009 | 248 | 45 | € 50.306,- | € 8.914,- |
| 2009 | 248 | 45 | € 50.306,- | € 8.914,- |
| 2010 | 79 | 16 | € 56.108,- | € 9.716,- |
| 2010 | 84 | 11 | € 49.923,- | € 8.206,- |
| 2010 | 84 | 11 | € 49.923,- | € 8.206,- |
| 2011 | 68 | 8 | € 53.592,- | € 9.310,- |
| 2011 | 67 | 5 | € 48.783,- | € 7.738,- |
| 2011 | 67 | 5 | € 48.783,- | € 7.738,- |
| 2012 | 4 | 0 | € 46.484,- | € 8.868,- |
| 2012 | 5 | 0 | € 47.110,- | € 6.292,- |
| 2012 | 5 | 0 | € 47.110,- | € 6.292,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 47-JRL-6 | |||
| 41-JGH-7 | |||
| 00-RXZ-1 | |||
| GP-194-X | |||
| 89-JDL-5 | |||
| H-872-VS | |||
| 05-JBS-6 | |||
| 08-PKF-2 | |||
| 44-RHH-1 | |||
| 15-PHJ-2 | |||
| 84-HRL-6 | |||
| 58-JDD-3 | |||
| 32-NKP-5 | |||
| Z-525-JG | |||
| 65-PFJ-3 | |||
| 84-SLL-1 | |||
| P-348-BD | |||
| 43-LPN-5 | |||
| 92-HRS-9 | |||
| 43-PTF-9 | |||
| 90-LKD-8 | |||
| 90-PZK-9 | |||
| 61-JBG-9 | |||
| 85-RSZ-3 | |||
| R-833-GZ | |||
| 88-KFT-7 | |||
| 24-RPR-1 | |||
| PJ-442-V | |||
| 15-PDD-7 | |||
| 01-HHS-2 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 78-SBN-2 | 2026-05-11 | |||
| L-200-HT | 2026-05-15 | |||
| P-846-JG | 2026-04-27 | |||
| 04-JGL-1 | 2026-04-23 | |||
| 46-JDK-1 | 2026-04-20 | |||
| 74-HHV-2 | 2026-04-21 | |||
| 57-HVF-9 | 2026-04-24 | |||
| 92-LXP-8 | 2026-04-10 | |||
| 50-HHK-1 | 2026-05-19 | |||
| 69-KGB-6 | 2026-05-13 | |||
| 78-KJX-1 | 2026-05-13 | |||
| 73-LKD-9 | 2026-05-15 | |||
| 09-JKH-7 | 2026-04-14 | |||
| 23-KKZ-9 | 2026-04-18 | |||
| SJ-220-G | 2026-04-17 | |||
| 76-KJN-8 | 2026-04-28 | |||
| 09-HKS-5 | 2026-03-23 | |||
| 47-RJD-7 | 2026-03-28 | |||
| 62-LBR-3 | 2026-03-24 | |||
| 81-KGJ-5 | 2026-03-04 | |||
| P-219-GS | 2026-03-13 | |||
| 27-JJT-9 | 2026-03-12 | |||
| 98-PPK-9 | 2026-03-09 | |||
| 67-HJV-9 | 2025-06-08 | |||
| 77-JXF-7 | 2023-11-21 | |||
| 28-JSP-6 | 2025-10-20 | |||
| PR-830-H | 2026-02-02 | |||
| 87-ZRX-4 | 2025-05-24 | |||
| ZL-809-L | 2023-10-07 | |||
| 68-HJV-9 | 2024-01-23 |