Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MAN Tgs met kenteken 09-BBK-2 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2012. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 442 pk. De cilinderinhoud bedraagt 10518 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Met 6.808 kg is dit een robuuste en stabiele auto. Deze auto werd op 11-12-2012 voor het eerst geregistreerd. Dit voertuig is al 158 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 138 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 12 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 10518 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 443 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 12000 kg |
| Technische max. massa voertuig | 22000 kg |
| Lengte | 6,92 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,29 m |
| Wielbasis | 3,90 m |
| Tenaamstelling | 2025-12-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2012-12-19 |
| Eerste toelating in Nederland | 2012-12-19 |
| APK vervaldatum | 2026-10-10 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MAN Tgs opleggertrekker
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
MAN Tgs
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
20 dagenHuidige eigenaar
5 maanden| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2012 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1742 |
| Periode | 2012-12-19 - 2013-02-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 3 | 0 | ||
| 2013 | 1 | 0 |