Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.708,-
Nee
2007
2026-03-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Punto met kenteken 08-TX-LB is op kenteken gezet in 2007. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 65 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1242 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.9 l/100 km. Dankzij 1.105 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 55 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 326 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 8 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1242 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 65 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1105 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1590 kg |
| Lengte | 4,03 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-02-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-02-26 |
| APK vervaldatum | 2027-04-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat Punto MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 1.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,508 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Punto
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
23 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
6 maandenHuidige eigenaar
2 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 1.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 156.743 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 13 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 927 |
| Periode | 2005-11-24 - 2011-09-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3576 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 775 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 22% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 17 | 3 | € 2.735,- | |
| 2005 | 17 | 3 | € 2.735,- | |
| 2006 | 896 | 108 | € 12.121,- | € 2.622,- |
| 2006 | 896 | 108 | € 12.121,- | € 2.622,- |
| 2007 | 653 | 114 | € 15.222,- | € 2.490,- |
| 2007 | 653 | 114 | € 15.222,- | € 2.490,- |
| 2008 | 608 | 103 | € 14.807,- | € 2.241,- |
| 2008 | 608 | 103 | € 14.807,- | € 2.241,- |
| 2009 | 526 | 161 | € 14.825,- | € 1.922,- |
| 2009 | 526 | 161 | € 14.825,- | € 1.922,- |
| 2010 | 848 | 282 | € 14.505,- | € 1.448,- |
| 2010 | 848 | 282 | € 14.505,- | € 1.446,- |
| 2011 | 28 | 4 | € 14.436,- | € 2.586,- |
| 2011 | 28 | 4 | € 14.436,- | € 2.586,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 65-ZR-GL | |||
| 27-ZN-BF | |||
| RJ-867-S | |||
| 80-TD-PK | |||
| 77-SN-SN | |||
| 52-TF-BH | |||
| 33-JZL-8 | |||
| NK-647-L | |||
| 5-XXR-34 | |||
| 34-SV-BX | |||
| 06-TJ-PL | |||
| 05-TK-DN | |||
| 89-SL-RD | |||
| 12-XG-VG | |||
| SK-399-N | |||
| 09-ZR-JG | |||
| 75-SL-XL | |||
| 97-TP-DZ | |||
| 09-LTL-1 | |||
| GR-774-V | |||
| J-394-NJ | |||
| 27-ZK-TZ | |||
| 24-XB-XB | |||
| SK-425-G | |||
| 34-ZG-GJ | |||
| 41-ZJ-FG | |||
| 34-LRN-7 | |||
| 13-HKH-4 | |||
| 7-KHZ-96 | |||
| 46-XV-SJ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 01-JPL-8 | 2026-05-15 | |||
| 72-ST-BH | 2026-05-19 | |||
| 99-TG-LX | 2026-05-11 | |||
| 79-ZR-DZ | 2026-05-09 | |||
| 05-XF-NK | 2026-05-21 | |||
| GS-385-G | 2026-05-18 | |||
| 41-TJ-KZ | 2026-05-16 | |||
| 65-HXX-6 | 2026-05-06 | |||
| 24-KFL-8 | 2026-05-03 | |||
| 12-XK-ZL | 2026-05-19 | |||
| 06-SN-HD | 2026-05-04 | |||
| 72-TD-PK | 2026-05-03 | |||
| 93-XX-RT | 2026-05-05 | |||
| 54-ZP-BJ | 2026-04-27 | |||
| 84-JZB-2 | 2026-04-18 | |||
| 94-LDG-5 | 2026-05-20 | |||
| SX-943-N | 2026-04-24 | |||
| 66-LGR-3 | 2026-05-13 | |||
| 37-HNS-1 | 2026-05-16 | |||
| 62-TG-NP | 2026-04-11 | |||
| 36-PRV-1 | 2026-05-15 | |||
| 27-ST-KD | 2026-05-12 | |||
| NT-983-V | 2026-04-11 | |||
| 95-LDG-5 | 2026-05-18 | |||
| 16-GJD-2 | 2026-04-05 | |||
| SN-979-P | 2026-04-08 | |||
| JN-209-S | 2026-04-24 | |||
| 30-XJ-BD | 2026-04-30 | |||
| 06-LTL-1 | 2026-04-30 | |||
| 02-XF-NK | 2026-04-06 |