Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.641,-
Nee
2006
2026-04-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Punto met kenteken 62-TG-NP is op kenteken gezet in 2006. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 65 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1242 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.9 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.105 kg voor optimale prestaties. Sinds 44 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 357 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1242 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 65 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1105 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1590 kg |
| Lengte | 4,03 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-08-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-08-28 |
| APK vervaldatum | 2027-05-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat Punto MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 2.995 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Punto
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
1 maand2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 2.995,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 100.976 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 19 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 927 |
| Periode | 2005-11-24 - 2011-09-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3576 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 775 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 22% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 17 | 3 | € 2.735,- | |
| 2005 | 17 | 3 | € 2.735,- | |
| 2006 | 896 | 108 | € 12.121,- | € 2.622,- |
| 2006 | 896 | 108 | € 12.121,- | € 2.622,- |
| 2007 | 653 | 114 | € 15.222,- | € 2.490,- |
| 2007 | 653 | 114 | € 15.222,- | € 2.490,- |
| 2008 | 608 | 103 | € 14.807,- | € 2.241,- |
| 2008 | 608 | 103 | € 14.807,- | € 2.241,- |
| 2009 | 526 | 161 | € 14.825,- | € 1.922,- |
| 2009 | 526 | 161 | € 14.825,- | € 1.922,- |
| 2010 | 848 | 282 | € 14.505,- | € 1.448,- |
| 2010 | 848 | 282 | € 14.505,- | € 1.446,- |
| 2011 | 28 | 4 | € 14.436,- | € 2.586,- |
| 2011 | 28 | 4 | € 14.436,- | € 2.586,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 27-ZN-BF | |||
| 65-ZR-GL | |||
| RJ-867-S | |||
| 80-TD-PK | |||
| 52-TF-BH | |||
| 33-JZL-8 | |||
| 5-XXR-34 | |||
| 34-SV-BX | |||
| 05-TK-DN | |||
| 89-SL-RD | |||
| 06-TJ-PL | |||
| 12-XG-VG | |||
| SK-399-N | |||
| 09-ZR-JG | |||
| 75-SL-XL | |||
| 97-TP-DZ | |||
| GR-774-V | |||
| J-394-NJ | |||
| 27-ZK-TZ | |||
| 24-XB-XB | |||
| 77-SN-SN | |||
| SK-425-G | |||
| 34-ZG-GJ | |||
| NK-647-L | |||
| 41-ZJ-FG | |||
| 34-LRN-7 | |||
| 13-HKH-4 | |||
| 09-LTL-1 | |||
| 7-KHZ-96 | |||
| 46-XV-SJ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 01-JPL-8 | 2026-05-15 | |||
| 05-XF-NK | 2026-05-21 | |||
| GS-385-G | 2026-05-18 | |||
| 41-TJ-KZ | 2026-05-16 | |||
| 99-TG-LX | 2026-05-11 | |||
| 79-ZR-DZ | 2026-05-09 | |||
| 72-ST-BH | 2026-05-19 | |||
| 12-XK-ZL | 2026-05-19 | |||
| 65-HXX-6 | 2026-05-06 | |||
| 24-KFL-8 | 2026-05-03 | |||
| 06-SN-HD | 2026-05-04 | |||
| 72-TD-PK | 2026-05-03 | |||
| 93-XX-RT | 2026-05-05 | |||
| 94-LDG-5 | 2026-05-20 | |||
| 54-ZP-BJ | 2026-04-27 | |||
| 66-LGR-3 | 2026-05-13 | |||
| 37-HNS-1 | 2026-05-16 | |||
| SX-943-N | 2026-04-24 | |||
| 36-PRV-1 | 2026-05-15 | |||
| 84-JZB-2 | 2026-04-18 | |||
| 95-LDG-5 | 2026-05-18 | |||
| NT-983-V | 2026-04-11 | |||
| JN-209-S | 2026-04-24 | |||
| 30-XJ-BD | 2026-04-30 | |||
| 27-ST-KD | 2026-05-12 | |||
| 50-LNB-2 | 2026-04-21 | |||
| SN-979-P | 2026-04-08 | |||
| 84-HXL-4 | 2026-04-11 | |||
| 16-GJD-2 | 2026-04-05 | |||
| 06-LTL-1 | 2026-04-30 |