Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.703,-
Nee
2006
2025-11-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane met kenteken 08-SH-SK is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 113 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.8 liter per 100 km. Dankzij 1.250 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 194 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 10-09-2026. De auto heeft sinds de registratie 6 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 113 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1395 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1725 kg |
| Lengte | 4,21 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2025-11-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-02-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-02-11 |
| APK vervaldatum | 2026-09-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane hatchback
|
Nu te koop
8 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 2.695 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.495 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
6 maandenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 2.695,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 160.870 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 897 |
| Periode | 2003-03-20 - 2007-01-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1218 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 28 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 108 | 3 | € 4.497,- | |
| 2003 | 108 | 3 | € 4.497,- | |
| 2004 | 560 | 20 | € 4.530,- | |
| 2004 | 560 | 20 | € 4.530,- | |
| 2005 | 428 | 5 | € 24.390,- | € 5.247,- |
| 2005 | 428 | 5 | € 24.390,- | € 5.247,- |
| 2006 | 121 | 0 | € 5.334,- | |
| 2006 | 121 | 0 | € 5.334,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 5.139,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 5.139,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 64-RB-ZP | 2026-05-20 | |||
| 59-RG-KV | 2026-05-13 | |||
| 75-RR-ZN | 2026-05-21 | |||
| 48-TF-GS | 2026-05-12 | |||
| 07-ST-PG | 2026-05-15 | |||
| 56-RF-ZN | 2026-04-18 | |||
| 41-PB-KG | 2026-04-14 | |||
| 93-RB-HV | 2026-04-08 | |||
| 81-PL-KT | 2026-05-08 | |||
| 80-PT-NZ | 2026-05-06 | |||
| 67-RK-GN | 2026-04-03 | |||
| 85-PR-HR | 2026-03-21 | |||
| 21-PS-KT | 2026-03-16 | |||
| 95-SP-KG | 2026-03-14 | |||
| 32-PL-RV | 2026-03-12 | |||
| 03-SH-NG | 2026-03-13 | |||
| 84-RB-HD | 2026-03-12 | |||
| 86-RB-HD | 2021-05-27 | |||
| 58-RD-BP | 2020-06-19 | |||
| 80-RB-DD | 2024-09-06 | |||
| 30RXHV | 2022-01-10 | |||
| 19-RP-SH | 2024-02-11 | |||
| 97PVFT | 2021-08-07 | |||
| 91-PV-KT | 2020-06-02 | |||
| 61RBZP | 2020-08-11 | |||
| 10-RV-RN | 2020-09-11 | |||
| 82-RD-VS | 2022-09-06 | |||
| 96-NZ-NP | 2020-10-23 | |||
| 43-SG-TT | 2021-01-09 | |||
| 61-RV-FH | 2023-08-01 |