Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.824,-
Nee
2005
2024-11-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Ibiza met kenteken 08-PP-VR is op kenteken gezet in 2005. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 101 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.7 liter per 100 km. Dankzij 1.148 kg ligt deze auto stevig op de weg. In 2024 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 18-04-2025. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1243 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1568 kg |
| Lengte | 3,95 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2024-11-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-09-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-09-10 |
| APK vervaldatum | 2025-04-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Ibiza hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 1.099 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Ibiza
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
12 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 1.099,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 147.934 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 886 |
| Periode | 2002-06-19 - 2008-04-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3951 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 51 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 254 | 2 | € 3.505,- | |
| 2002 | 254 | 2 | € 3.505,- | |
| 2003 | 366 | 5 | € 3.555,- | |
| 2003 | 366 | 5 | € 3.555,- | |
| 2004 | 273 | 6 | € 18.680,- | € 3.553,- |
| 2004 | 273 | 6 | € 18.680,- | € 3.553,- |
| 2005 | 744 | 10 | € 3.425,- | |
| 2005 | 744 | 10 | € 3.425,- | |
| 2006 | 2079 | 19 | € 11.996,- | € 3.343,- |
| 2006 | 2079 | 19 | € 11.996,- | € 3.343,- |
| 2007 | 231 | 8 | € 3.468,- | |
| 2007 | 231 | 8 | € 3.468,- | |
| 2008 | 4 | 1 | € 16.000,- | € 3.150,- |
| 2008 | 4 | 1 | € 16.000,- | € 3.150,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 36-TN-PN | |||
| 81-TF-LJ | |||
| 98-SL-PH | |||
| 67-SL-PH | |||
| 23-SK-RJ | |||
| 20-XH-TB | |||
| 67-RN-JJ | |||
| 87-SP-SV | |||
| 87-SK-HL | |||
| 89-TG-DL | |||
| 79-SH-BF | |||
| 37-SX-TT | |||
| 77-RT-FL | |||
| 42-RL-KB | |||
| 76-TF-TR | |||
| 09-TG-GR | |||
| 95-NJ-DR | |||
| 45-SJ-VV | |||
| 84-SH-JV | |||
| 75-SR-HD | |||
| 43-TD-VD | |||
| 57-LJG-2 | |||
| 52-ST-LG | |||
| 64-SH-JZ | |||
| 26-SH-BN | |||
| 63-TP-LV | |||
| 94-NR-XZ | |||
| 22-PN-BZ | |||
| 59-SP-SV | |||
| 07-SH-BP |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 26-TF-FL | 2026-05-19 | |||
| 32-RF-GZ | 2026-05-15 | |||
| 39-SF-HS | 2026-05-20 | |||
| 5-TZP-93 | 2026-05-14 | |||
| 57-SV-NR | 2026-05-15 | |||
| 36-RT-KX | 2026-05-09 | |||
| 19-SX-FD | 2026-05-08 | |||
| 20-SH-KB | 2026-05-07 | |||
| 93-SF-ZG | 2026-05-08 | |||
| 16-RP-HB | 2026-05-12 | |||
| 96-SX-RR | 2026-05-05 | |||
| 65-SH-JT | 2026-05-10 | |||
| 98-SX-VV | 2026-05-20 | |||
| 39-TH-KL | 2026-05-18 | |||
| 42-SP-SV | 2026-04-29 | |||
| 80-SH-BH | 2026-05-07 | |||
| 66-SH-ZB | 2026-05-04 | |||
| 47-RL-BH | 2026-05-14 | |||
| 55-SB-RV | 2026-05-06 | |||
| 54-TP-FX | 2026-05-04 | |||
| 08-LV-TG | 2026-04-28 | |||
| 07-SN-RV | 2026-05-06 | |||
| 47-TS-VB | 2026-04-25 | |||
| 72-LD-LJ | 2026-05-09 | |||
| 99-SZ-XL | 2026-04-22 | |||
| 48-SH-JV | 2026-04-28 | |||
| 62-SV-KF | 2026-05-13 | |||
| 20-RH-JG | 2026-05-04 | |||
| 76-RL-BH | 2026-05-15 | |||
| 46-RP-XR | 2026-05-12 |