Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.900,-
Nee
2003
2025-06-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Focus met kenteken 08-NK-ZZ is op kenteken gezet in 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 75 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1388 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.6 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.163 kg voor optimale prestaties. Sinds 353 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 374 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1388 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1244 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1585 kg |
| Lengte | 4,29 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2025-06-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-11-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-11-15 |
| APK vervaldatum | 2027-06-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Focus hatchback
|
Nu te koop
6 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 2.029 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Focus
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 jarenHuidige eigenaar
11 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 2.029,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 136.134 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1135 |
| Periode | 2000-08-18 - 2006-02-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1337 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 11 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 61 | 1 | € 3.392,- | |
| 2000 | 61 | 1 | € 3.392,- | |
| 2001 | 936 | 8 | € 16.777,- | € 3.316,- |
| 2001 | 936 | 8 | € 16.777,- | € 3.316,- |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.176,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.176,- | |
| 2003 | 140 | 0 | € 3.725,- | |
| 2003 | 140 | 0 | € 3.725,- | |
| 2004 | 191 | 2 | € 3.795,- | |
| 2004 | 191 | 2 | € 3.795,- | |
| 2005 | 4 | 0 | € 3.818,- | |
| 2005 | 4 | 0 | € 3.818,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 3.769,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 3.769,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 39-HJ-ZF | 2026-05-14 | |||
| 45-NS-DB | 2026-05-12 | |||
| 11-GH-XJ | 2026-05-18 | |||
| 64-GV-LL | 2026-04-28 | |||
| 81-GZ-ZR | 2026-04-29 | |||
| 71-HG-KJ | 2026-03-28 | |||
| 81-NR-XL | 2026-03-29 | |||
| 58-HP-GV | 2026-03-28 | |||
| 26-GZ-DS | 2026-03-25 | |||
| 52-NL-TN | 2026-03-20 | |||
| 21-HF-ZR | 2026-05-07 | |||
| 47-HK-TS | 2026-03-14 | |||
| 90-PG-LL | 2026-03-25 | |||
| 77-NP-LB | 2026-03-06 | |||
| 49-GJ-VX | 2026-03-03 | |||
| 20NBXX | 2020-05-21 | |||
| 60-PN-LJ | 2025-04-09 | |||
| 64PGRF | 2020-05-22 | |||
| 85-NH-GB | 2023-09-06 | |||
| 89-NR-NH | 2020-05-29 | |||
| 31-NS-NH | 2021-01-07 | |||
| 17-NK-SH | 2020-11-24 | |||
| 54-LR-KR | 2023-12-16 | |||
| 34-PF-NJ | 2022-03-28 | |||
| 81-NJ-TT | 2022-03-22 | |||
| 45HKFK | 2022-07-13 | |||
| 65-JF-TS | 2026-01-15 | |||
| 90-GV-FS | 2024-06-15 | |||
| 84-HK-VT | 2023-12-16 | |||
| 52-GZ-DV | 2023-02-17 |