Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.447,-
Nee
2003
2024-09-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 08-LJ-XD is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 139 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1998 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8 l/100 km. Met een massa van 1.365 kg is deze auto solide gebouwd. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 12-12-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1430 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1815 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Tenaamstelling | 2024-09-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-01-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-01-31 |
| APK vervaldatum | 2026-12-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.150 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
3 jarenHuidige eigenaar
1 jaar en 8 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.150,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 284.297 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1119 |
| Periode | 2001-12-21 - 2003-10-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 673 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 23 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2002 | 426 | 28 | € 5.535,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2003 | 212 | 8 | € 5.671,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.445,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 13-LJ-XD | 2026-05-19 | |||
| 30-LL-TP | 2026-05-02 | |||
| 67-JH-XH | 2026-04-20 | |||
| 84-JZ-SV | 2026-04-15 | |||
| 68-LP-FX | 2026-04-11 | |||
| 42-JZ-GD | 2026-03-11 | |||
| 34-ND-ZX | 2022-09-26 | |||
| 68-LL-DB | 2020-11-17 | |||
| 40-LX-PV | 2024-10-19 | |||
| 81-LK-KJ | 2021-12-28 | |||
| 76-LZ-VD | 2024-11-04 | |||
| 46-LN-VF | 2025-03-20 | |||
| 88-LL-JT | 2022-11-23 | |||
| 23-JJ-FN | 2023-05-23 | |||
| 15-LF-LT | 2023-01-15 | |||
| 77JXNR | 2025-01-05 | |||
| 52-JZ-XP | 2021-04-17 | |||
| 33-TH-SR | 2024-08-05 | |||
| 92-LJ-XB | 2023-04-17 | |||
| 65JSJK | 2020-12-26 | |||
| 01-LH-NR | 2022-02-25 | |||
| 84-JG-JX | 2021-10-07 | |||
| 98JLLN | 2021-07-24 | |||
| 79JXNR | 2020-07-17 | |||
| 31-JB-LJ | 2021-05-25 | |||
| 13-LP-LP | 2020-06-18 | |||
| 56-LL-ZK | 2022-05-21 | |||
| 78-LX-NL | 2021-10-08 | |||
| 06LHNR | 2020-07-17 | |||
| 44JRPD | 2020-05-23 |