Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.962,-
Nee
2001
2023-10-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken 08-HR-XS is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 60 pk. De motor heeft een inhoud van 1299 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.3 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.006 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2023 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 309 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1067 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1405 kg |
| Lengte | 3,83 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,38 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2023-10-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-10-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-10-30 |
| APK vervaldatum | 2027-03-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Fiesta hatchback
|
Nu te koop
13 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 550 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 749 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Fiesta
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
29 dagenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
4 dagenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 550,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 157.146 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1156 |
| Periode | 2001-02-16 - 2003-05-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3104 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 517 | 8 | € 1.537,- | |
| 2001 | 517 | 8 | € 1.537,- | |
| 2002 | 2576 | 7 | € 1.608,- | |
| 2002 | 2576 | 7 | € 1.608,- | |
| 2003 | 11 | 0 | € 1.559,- | |
| 2003 | 11 | 0 | € 1.559,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 04-HP-RX | 2026-04-20 | |||
| 43-JH-BR | 2026-04-21 | |||
| 58-HZ-ZS | 2026-05-19 | |||
| 28-JB-FZ | 2026-05-10 | |||
| 11-JD-HP | 2026-04-03 | |||
| 69JBHL | 2026-03-26 | |||
| 06-JD-KZ | 2026-04-01 | |||
| 50-JB-KH | 2026-03-13 | |||
| 27-JZ-GN | 2026-03-03 | |||
| 18-HV-KN | 2026-03-02 | |||
| 21-HT-NH | 2024-06-11 | |||
| 02-JZ-SB | 2026-01-25 | |||
| 01-JB-HK | 2024-05-22 | |||
| 56-JG-TP | 2024-11-22 | |||
| 45-HZ-XG | 2025-01-05 | |||
| 91JFBT | 2025-01-05 | |||
| 33-HZ-PD | 2023-04-26 | |||
| 39JBHL | 2025-01-05 | |||
| 17JBKG | 2025-01-05 | |||
| 60-JH-BR | 2020-09-21 | |||
| 05-HS-BF | 2023-05-11 | |||
| 65-JB-FV | 2022-12-05 | |||
| 20-HX-XS | 2021-04-28 | |||
| 27-JB-VT | 2024-08-13 | |||
| 62-HS-BD | 2023-03-06 | |||
| 56HZXF | 2021-12-20 | |||
| 44-JJ-NK | 2024-04-20 | |||
| 44JBKJ | 2021-03-20 | |||
| 12-JX-BT | 2022-05-02 | |||
| 83JGPJ | 2020-10-18 |