Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.676,-
Nee
2003
2026-05-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 07-NF-NJ is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 107 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.5 l/100 km. Dankzij 1.325 kg ligt deze auto stevig op de weg. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 65 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 108 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1415 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1800 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-08-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-08-20 |
| APK vervaldatum | 2026-07-31 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.345 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenHuidige eigenaar
5 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.345,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 158.749 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 22 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1202 |
| Periode | 2001-02-12 - 2005-07-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6198 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 374 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 402 | 110 | € 4.814,- | |
| 2001 | 402 | 110 | € 4.814,- | |
| 2002 | 952 | 61 | € 5.095,- | |
| 2002 | 3025 | 187 | € 4.645,- | |
| 2002 | 3025 | 187 | € 4.645,- | |
| 2003 | 629 | 22 | € 5.135,- | |
| 2003 | 2767 | 77 | € 4.712,- | |
| 2003 | 2767 | 77 | € 4.712,- | |
| 2004 | 2 | 0 | € 4.744,- | |
| 2004 | 2 | 0 | € 4.744,- | |
| 2005 | 2 | 0 | € 4.616,- | |
| 2005 | 2 | 0 | € 4.616,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 33NHNR | |||
| 23JSTK | |||
| 53-JH-NK | |||
| 61LHZX | |||
| 31-JJ-SJ | |||
| 57-JP-VD | |||
| 50-LT-XJ | |||
| 30-JZ-XP | |||
| 20-JG-RK | |||
| 59-JL-KD | |||
| 56-LH-ZX | |||
| 18-JB-PT | |||
| 81-JK-KR | |||
| 09-LJ-XB | |||
| 58-HX-ZS | |||
| 07-LN-VF | |||
| 02-TS-LD | |||
| 79-JH-HH | |||
| 95-LK-SG | |||
| 83-LS-TJ | |||
| 17-JG-LN | |||
| 75-LZ-BP | |||
| 08-NB-LZ | |||
| 38-JR-HZ | |||
| 55-JZ-HH | |||
| 52-LF-DJ | |||
| 91-LJ-VZ | |||
| 09-LP-JL | |||
| 72-TNN-4 | |||
| 88-LX-JP |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 15-HV-PZ | 2026-05-11 | |||
| 24-LN-JL | 2026-05-15 | |||
| 48-JK-FR | 2026-05-11 | |||
| 39-LX-VN | 2026-05-08 | |||
| 64-JH-NK | 2026-05-21 | |||
| 93-JG-FV | 2026-05-11 | |||
| 90-LR-SR | 2026-05-09 | |||
| 97-JF-TF | 2026-05-18 | |||
| 50-LF-BK | 2026-05-14 | |||
| 22-JL-KD | 2026-05-08 | |||
| 14-JL-LN | 2026-05-06 | |||
| 11-JF-BF | 2026-05-13 | |||
| 27-LZ-HP | 2026-05-01 | |||
| 46-SR-HN | 2026-05-03 | |||
| 16-ND-XX | 2026-04-25 | |||
| 09-LT-HS | 2026-04-18 | |||
| 04-ND-ZX | 2026-04-18 | |||
| 11-JZ-GD | 2026-04-13 | |||
| 11-LZ-SR | 2026-04-19 | |||
| 06-JJ-FN | 2026-04-17 | |||
| 38-LK-ZR | 2026-05-20 | |||
| 55-JH-NK | 2026-05-08 | |||
| 51-JB-SF | 2026-05-03 | |||
| 55-NB-KR | 2026-04-14 | |||
| 23-JR-PD | 2026-04-13 | |||
| 87-JR-PB | 2026-04-28 | |||
| 71-LZ-FD | 2026-04-28 | |||
| 97-LR-GV | 2026-04-27 | |||
| 78-LN-DR | 2026-05-05 | |||
| 61-JX-BD | 2026-05-04 |