Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.619,-
Nee
2002
2022-03-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Daewoo Kalos met kenteken 07-LF-PZ is op kenteken gezet in 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 83 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1399 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.5 l/100 km. Met 1.070 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Sinds 1516 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 08-04-2024.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1399 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 83 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.2 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1125 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1500 kg |
| Lengte | 3,88 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,48 m |
| Tenaamstelling | 2022-03-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-12-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-12-13 |
| APK vervaldatum | 2024-04-08 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Daewoo Kalos hatchback
|
Nu te koop
18 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.199 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Daewoo Kalos
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 151.036 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 988 |
| Periode | 2002-08-15 - 2005-01-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1864 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 30 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 511 | 4 | € 2.597,- | |
| 2002 | 511 | 4 | € 2.597,- | |
| 2003 | 1253 | 24 | € 9.072,- | € 2.522,- |
| 2003 | 1253 | 24 | € 9.072,- | € 2.522,- |
| 2004 | 98 | 2 | € 2.364,- | |
| 2004 | 98 | 2 | € 2.364,- | |
| 2005 | 2 | 0 | € 2.308,- | |
| 2005 | 2 | 0 | € 2.308,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 37-LD-GL | 2026-05-18 | |||
| 42-NG-PD | 2026-05-06 | |||
| 42-NG-FH | 2026-04-29 | |||
| 31-LK-DG | 2026-04-15 | |||
| 80-LP-BJ | 2026-04-10 | |||
| 60-PJ-RK | 2026-04-07 | |||
| 23-JX-LN | 2026-03-04 | |||
| 62-NJ-FG | 2026-03-04 | |||
| 68-NK-NS | 2026-03-04 | |||
| 05-LP-KB | 2026-03-03 | |||
| JH-821-G | 2026-03-02 | |||
| 30NHLJ | 2020-09-16 | |||
| 75-LH-PB | 2023-12-22 | |||
| 31-LD-SR | 2020-12-29 | |||
| 56-LR-KP | 2022-08-26 | |||
| 16LBGZ | 2020-10-29 | |||
| 14-LD-ZS | 2023-09-27 | |||
| 16-LD-RS | 2020-12-30 | |||
| 39-LS-TV | 2023-09-05 | |||
| 13LDKT | 2021-06-15 | |||
| 98-JX-PD | 2023-04-05 | |||
| 13-JX-PF | 2024-11-22 | |||
| 20-NF-DZ | 2023-09-19 | |||
| 31-LK-TT | 2021-02-13 | |||
| 54-LH-PB | 2021-12-24 | |||
| 21-NH-SN | 2020-07-30 | |||
| 35-LK-JJ | 2021-09-04 | |||
| 87-LD-XV | 2024-09-27 | |||
| 97-JX-KD | 2022-05-06 | |||
| 32LDPH | 2020-08-28 |