Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 7.229,-
Nee
2009
2026-04-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 07-HTB-9 is op kenteken gezet in 2009. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 135 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1998 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8 l/100 km. Met een massa van 1.475 kg is deze auto solide gebouwd. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 25-11-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 135 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1615 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1955 kg |
| Lengte | 4,26 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-02-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-02-20 |
| APK vervaldatum | 2026-11-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 2.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
1 maand3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 2.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 244.147 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 989 |
| Periode | 2003-08-08 - 2009-10-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4148 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 199 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 219 | 26 | € 6.060,- | |
| 2003 | 219 | 26 | € 6.060,- | |
| 2003 | 173 | 23 | € 29.638,- | € 6.500,- |
| 2004 | 723 | 61 | € 27.170,- | € 6.650,- |
| 2004 | 619 | 34 | € 6.261,- | |
| 2004 | 619 | 34 | € 6.261,- | |
| 2005 | 505 | 33 | € 30.897,- | € 7.459,- |
| 2005 | 643 | 72 | € 6.957,- | |
| 2005 | 643 | 72 | € 6.957,- | |
| 2006 | 1265 | 41 | € 29.071,- | € 7.020,- |
| 2006 | 1265 | 41 | € 29.071,- | € 7.020,- |
| 2006 | 666 | 42 | € 30.965,- | € 7.565,- |
| 2007 | 735 | 17 | € 29.878,- | € 7.256,- |
| 2007 | 483 | 23 | € 31.491,- | € 7.875,- |
| 2007 | 735 | 17 | € 29.878,- | € 7.256,- |
| 2008 | 539 | 7 | € 30.528,- | € 7.162,- |
| 2008 | 380 | 12 | € 32.342,- | € 7.746,- |
| 2008 | 539 | 7 | € 30.528,- | € 7.162,- |
| 2009 | 128 | 2 | € 7.036,- | |
| 2009 | 66 | 1 | € 7.670,- | |
| 2009 | 128 | 2 | € 7.036,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 16-ZJ-NJ | |||
| 71-TT-TT | |||
| 68-TF-LN | |||
| 12-XF-RJ | |||
| 26-GPR-5 | |||
| 29-SJ-FS | |||
| 66-GTP-4 | |||
| 96-XD-HF | |||
| 57-XZ-DR | |||
| 37-RV-NJ | |||
| 31-SJ-PF | |||
| 37-RR-KD | |||
| 60-TD-HS | |||
| 22-XX-KJ | |||
| 54-NV-SZ | |||
| 11-TZ-BZ | |||
| 57-SF-PR | |||
| 30-SZ-RD | |||
| 43-XV-XZ | |||
| 57-NN-FZ | |||
| 71-NK-TF | |||
| 02-TF-GX | |||
| 47-SP-XS | |||
| 81-XV-VN | |||
| 72-TV-GT | |||
| 82-NK-VH | |||
| 68-GXP-7 | |||
| 75-SP-TD | |||
| 45-RV-VR | |||
| 23-SJ-RN |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 71-TT-KX | 2026-05-21 | |||
| 15-TX-PT | 2026-05-20 | |||
| 08-HBH-4 | 2026-05-22 | |||
| 80-ZH-TF | 2026-05-21 | |||
| 68-XK-JR | 2026-05-18 | |||
| 34-SK-VF | 2026-05-22 | |||
| 12-RZ-XZ | 2026-05-22 | |||
| 74-ZL-PG | 2026-05-16 | |||
| 77-TX-ZF | 2026-05-14 | |||
| 73-SR-FX | 2026-05-19 | |||
| 63-TK-ZF | 2026-05-13 | |||
| 73-TJ-DL | 2026-05-21 | |||
| 57-ZJ-KV | 2026-05-16 | |||
| 10-ZP-VS | 2026-05-12 | |||
| 51-TF-BJ | 2026-05-16 | |||
| 79-ZL-PG | 2026-05-22 | |||
| 63-TJ-ZJ | 2026-05-22 | |||
| 79-GJF-3 | 2026-05-20 | |||
| 93-TD-GR | 2026-05-07 | |||
| 33-RV-JT | 2026-05-16 | |||
| 80-SZ-LS | 2026-05-22 | |||
| 02-NR-HP | 2026-05-08 | |||
| 03-TS-ST | 2026-05-07 | |||
| 51-TF-SZ | 2026-05-11 | |||
| 12-TZ-LV | 2026-05-13 | |||
| 51-NP-KB | 2026-05-16 | |||
| 94-ZP-KG | 2026-05-06 | |||
| 76-GRD-3 | 2026-04-30 | |||
| 17-TJ-BG | 2026-04-30 | |||
| 69-SJ-JH | 2026-05-01 |