Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.227,-
Nee
2000
2026-05-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Suzuki Wagon R+ met kenteken 07-FP-ND is op kenteken gezet in 2000. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 76 pk. Dit model beschikt over een 1298 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.1 l/100 km. Deze auto weegt 985 kg. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 19-11-2026. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1298 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 76 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1055 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1355 kg |
| Lengte | 3,61 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,70 m |
| Wielbasis | 2,36 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-05-19 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-05-19 |
| APK vervaldatum | 2026-11-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Suzuki Wagon R+ stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 862 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.246 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Suzuki Wagon R+
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
22 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 862,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 207.393 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 22 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1127 |
| Periode | 1998-11-13 - 2004-01-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6239 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 186 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 11 | 1 | € 1.932,- | |
| 1997 | 11 | 1 | € 1.932,- | |
| 1998 | 355 | 7 | € 1.924,- | |
| 1998 | 1 | 0 | € 1.609,- | |
| 1998 | 355 | 7 | € 1.924,- | |
| 1999 | 17 | 1 | € 1.925,- | |
| 1999 | 42 | 6 | € 1.574,- | |
| 1999 | 17 | 1 | € 1.925,- | |
| 2000 | 455 | 21 | € 2.477,- | |
| 2000 | 1397 | 39 | € 2.089,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 2.428,- | |
| 2001 | 1058 | 37 | € 2.393,- | |
| 2001 | 2284 | 72 | € 1.954,- | |
| 2001 | 2284 | 72 | € 1.954,- | |
| 2002 | 2136 | 62 | € 2.057,- | |
| 2002 | 2136 | 62 | € 2.057,- | |
| 2002 | 803 | 37 | € 2.326,- | |
| 2003 | 378 | 7 | € 2.194,- | |
| 2003 | 5 | 0 | € 2.294,- | |
| 2003 | 378 | 7 | € 2.194,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 2.326,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 2.326,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 01-GF-SJ | |||
| 05-GS-PX | |||
| 66-SG-JX | |||
| 64-HK-FR | |||
| 55-HR-BP | |||
| 66-LF-LJ | |||
| 41-GP-LB | |||
| 14-JK-BT | |||
| 26-FX-SL | |||
| 46-HD-XT | |||
| 54-NB-XF | |||
| 57-FL-XD | |||
| 87-HH-SJ | |||
| 11-JJ-GS | |||
| 87-JZ-LL | |||
| 36-HZ-DD | |||
| 57-HB-RX | |||
| 23-GT-PF | |||
| 57-GS-DD | |||
| 16-FS-TJ | |||
| 58-GV-XD | |||
| 37-HD-PT | |||
| 25-GF-VB | |||
| 83-JV-SF | |||
| 23-GJ-HH | |||
| TL-486-D | |||
| 01-GD-XH | |||
| 33-GS-DD | |||
| 97-JR-BV | |||
| 37-GG-JG |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 71-FP-SH | 2026-05-23 | |||
| 77-JD-ZS | 2026-05-23 | |||
| 77-LD-GZ | 2026-05-15 | |||
| 31-HT-TD | 2026-05-21 | |||
| 07-FZ-PD | 2026-05-17 | |||
| 21-GD-NT | 2026-05-19 | |||
| 76-NJ-HG | 2026-05-13 | |||
| 21-HN-GS | 2026-05-16 | |||
| 78-LK-RT | 2026-05-08 | |||
| 76-GG-LN | 2026-05-08 | |||
| 04-JD-LH | 2026-05-07 | |||
| 52-JN-LS | 2026-05-20 | |||
| 33-JB-DS | 2026-05-20 | |||
| 59-GT-JX | 2026-05-05 | |||
| 55-GP-SK | 2026-05-05 | |||
| 28-GX-VH | 2026-05-02 | |||
| 18-JN-KB | 2026-05-02 | |||
| 39-HF-PZ | 2026-05-03 | |||
| 53-JT-SF | 2026-05-04 | |||
| 44-GS-FN | 2026-05-01 | |||
| 42-HS-BN | 2026-04-29 | |||
| 31-JS-FG | 2026-04-30 | |||
| 35-GV-XD | 2026-04-29 | |||
| 73-JF-DF | 2026-04-28 | |||
| 21-GB-JK | 2026-05-01 | |||
| 73-FP-SH | 2026-05-05 | |||
| 51-GX-BX | 2026-05-01 | |||
| 17-JK-BT | 2026-05-23 | |||
| 40-GNH-4 | 2026-05-12 | |||
| 27-HT-LT | 2026-05-18 |