Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.584,-
Nee
2006
2025-10-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Ka met kenteken 06-TP-TK is afkomstig uit het bouwjaar 2006. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 60 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1299 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.3 liter per 100 km. Deze auto weegt 962 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. De volgende APK-keuring staat gepland voor 02-06-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 4.9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1020 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1265 kg |
| Lengte | 3,65 m |
| Breedte | 1,66 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2025-10-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-12-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-12-28 |
| APK vervaldatum | 2026-06-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Ka hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.490 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.297 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Ka
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
6 maandenHuidige eigenaar
7 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.490,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 116.614 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 69 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 904 |
| Periode | 2002-12-18 - 2009-08-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 21380 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 298 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 19 | 0 | € 1.624,- | |
| 2002 | 19 | 0 | € 1.624,- | |
| 2003 | 1137 | 6 | € 1.489,- | |
| 2003 | 1137 | 6 | € 1.489,- | |
| 2004 | 1244 | 16 | € 1.547,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 1.582,- | |
| 2005 | 2446 | 25 | € 1.401,- | |
| 2005 | 2446 | 25 | € 1.401,- | |
| 2006 | 5139 | 84 | € 1.525,- | |
| 2006 | 5139 | 84 | € 1.525,- | |
| 2007 | 5576 | 111 | € 10.995,- | € 1.628,- |
| 2007 | 5576 | 111 | € 10.995,- | € 1.628,- |
| 2008 | 5618 | 55 | € 9.432,- | € 1.645,- |
| 2008 | 5618 | 55 | € 9.432,- | € 1.645,- |
| 2009 | 201 | 1 | € 9.399,- | € 1.679,- |
| 2009 | 201 | 1 | € 9.399,- | € 1.679,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 64-XB-XK | |||
| 86-XN-XG | |||
| 53-TP-KV | |||
| 88-XD-SF | |||
| 52-XD-DR | |||
| 47-XT-PR | |||
| 53-TR-DZ | |||
| 53-XN-XJ | |||
| 64-GZJ-3 | |||
| 98-GJN-2 | |||
| 25-ZH-BG | |||
| 34-GJN-9 | |||
| 53-XH-RH | |||
| 73-ZN-ZF | |||
| 40-TL-BX | |||
| 37-GST-3 | |||
| 93-HRG-1 | |||
| 72-TF-JL | |||
| 32-TP-XP | |||
| 31-XB-XL | |||
| 05-XN-XF | |||
| 32-TF-HK | |||
| 87-ZF-NP | |||
| 14-XB-TK | |||
| 89-GZJ-4 | |||
| 95-XH-PJ | |||
| 77-TL-GX | |||
| 03-XR-GV | |||
| 80-ZH-BF | |||
| 40-TR-FF |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 45-TF-HK | 2026-05-27 | |||
| 19-XK-VK | 2026-05-24 | |||
| 51-PL-XB | 2026-05-23 | |||
| 96-GJN-3 | 2026-05-24 | |||
| 09-SZ-KR | 2026-05-23 | |||
| 91-XN-XD | 2026-05-25 | |||
| 43-GJG-5 | 2026-05-23 | |||
| 22-ZR-ZP | 2026-05-22 | |||
| 27-XB-XL | 2026-05-28 | |||
| 88-XH-PK | 2026-05-20 | |||
| 06-SX-KD | 2026-05-20 | |||
| 61-GJG-8 | 2026-05-23 | |||
| 89-RH-BK | 2026-05-19 | |||
| 75-XN-XG | 2026-05-21 | |||
| 57-GSH-6 | 2026-05-19 | |||
| 76-NLR-7 | 2026-05-28 | |||
| 59-TB-LN | 2026-05-24 | |||
| 58-TK-ZK | 2026-05-19 | |||
| 69-XB-XL | 2026-05-19 | |||
| 93-ZK-FF | 2026-05-17 | |||
| 61-GKH-6 | 2026-05-22 | |||
| 37-TS-FL | 2026-05-16 | |||
| 35-XK-VJ | 2026-05-18 | |||
| 34-GSR-9 | 2026-05-16 | |||
| 35-XH-PJ | 2026-05-16 | |||
| 70-GDB-8 | 2026-05-16 | |||
| 64-ZF-XL | 2026-05-19 | |||
| 84-RX-GG | 2026-05-16 | |||
| 81-XL-VL | 2026-05-17 | |||
| 96-GSX-4 | 2026-05-19 |