Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.470,-
Nee
2004
2026-02-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Daewoo Kalos met kenteken 06-NX-VN is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 83 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1399 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.5 l/100 km. Met een massa van 1.070 kg is deze auto solide gebouwd. De huidige eigenaar heeft deze auto al 98 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 12-03-2027. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1399 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 83 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1125 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1500 kg |
| Lengte | 3,88 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,48 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-03-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-03-30 |
| APK vervaldatum | 2027-03-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Daewoo Kalos hatchback
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.379 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.199 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Daewoo Kalos
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
3 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.379,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 151.816 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 990 |
| Periode | 2002-08-15 - 2005-01-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1864 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 30 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 511 | 4 | € 2.597,- | |
| 2002 | 511 | 4 | € 2.597,- | |
| 2003 | 1253 | 24 | € 9.072,- | € 2.522,- |
| 2003 | 1253 | 24 | € 9.072,- | € 2.522,- |
| 2004 | 98 | 2 | € 2.364,- | |
| 2004 | 98 | 2 | € 2.364,- | |
| 2005 | 2 | 0 | € 2.308,- | |
| 2005 | 2 | 0 | € 2.308,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 37-LD-GL | 2026-05-18 | |||
| 42-NG-PD | 2026-05-06 | |||
| 42-NG-FH | 2026-04-29 | |||
| 84-LB-JT | 2026-05-23 | |||
| 31-LK-DG | 2026-04-15 | |||
| 80-LP-BJ | 2026-04-10 | |||
| 60-PJ-RK | 2026-04-07 | |||
| 68-NK-NS | 2026-03-04 | |||
| 62-NJ-FG | 2026-03-04 | |||
| 05-LP-KB | 2026-03-03 | |||
| 23-JX-LN | 2026-03-04 | |||
| JH-821-G | 2026-03-02 | |||
| 91-NS-XD | 2024-03-07 | |||
| 82-NF-XF | 2022-06-05 | |||
| 52-NK-NS | 2023-09-07 | |||
| 64-LP-JZ | 2023-12-06 | |||
| 30-PP-JX | 2023-01-27 | |||
| 05-NH-SN | 2023-01-14 | |||
| 21-LG-NH | 2024-01-03 | |||
| 57-NX-RB | 2025-04-14 | |||
| 38-NL-TJ | 2020-07-15 | |||
| 62NKNR | 2022-03-28 | |||
| 31LJLV | 2020-07-28 | |||
| 04-LN-BX | 2024-10-22 | |||
| 93-LK-DF | 2025-11-01 | |||
| 01-LX-BF | 2022-07-01 | |||
| 22-LN-XV | 2021-02-08 | |||
| 64SLJ9 | 2020-05-27 | |||
| 05-LG-KR | 2023-11-23 | |||
| 30-LX-TK | 2025-02-01 |